Tetania - belerioza

Príspevok v téme: Tetania - belerioza
SimPatrik

Ahojte . Mozem mat boreliozu aj napriek tomu ze mi neurologicka diagnostikovala tetaniu ? Robila ki eeg a aj emg . Testy na boleriozu mi robene neboli . No mne sa ta tetania nejako nevidi . Cela ta choroba mi pride divna a vsade citam o tom ze je to len zle diagnostikovane alebo neliecene a ze to je len nejaky symyom a povedia tetania atd . Preto sa chcem spytat . Mozem mat boreliozi a pritom pristroje ukazu ze mam tetaniu ?

SimPatrik

No a presne s tymto sa stretavam na internete . Kazdy kto sa vyliecil z “tetanie” tak sa vyliecil z niecoho ineho a tym mu zmyzla aj tetania . Preco nehladaju lekary tu pricinu ktora sa prejavuje tetanickym syndromom ?

nika82

tetania nie je ziadna relevantna diagnoza, je to subor priznakov ale neriesia co to sposobuje. aj mne dali tuto pseudo-diagnozu ale nedalo mi to, lebo som vedela, ze to u mna nieco sposobuje, nemala som ziadny stres, na co by sa dala tetania zvalit, patrala som dalej a vysvitlo, ze mam boreliozu a EBV. Pozri do skupiny na FB- Lymska borelioza, chlamydie, koinfekcie, paraziti a viry a mozes si precitat pribehy ludi v podobnej situacii. Liecila som sa 2roky u sukromnej lekarky a uz som zdrava, nemam ziadnu tetaniu