Bolesť v oblasti vaječníkov

Príspevok v téme: Bolesť v oblasti vaječníkov
Lola19

Dobrý deň prajem, chcela by som sa spýtať a poradiť ... Už dlhší čas (niekoľko mesiacov) mávam nepravidelné bolesti v oblasti vaječníkov a podbruška. Bolesť a tlak je rovnaký ako počas menštruácie, ale pretrváva aj mimo týchto dní. V posledných dvoch týždňoch tá bolesť neprestáva a stupňuje sa. Menzes mávam pravidelný a aj stolicu mám v poriadku čo sa týka konzistencie a sfarbenia, ale je nepravidelná. Avšak nahmatala som si na vonkajšej časti rektralneho otvoru hrčku a pri použití wc mi tečie krv z konečníka, aj keď som len na malej potrebe. Krv je svetlá a riedka. Mám 25 rokov, nie som a ani som ešte nebola tehotná. Bola som už dvakrát operovaná na cysty na oboch vaječníkoch a raz som už bola liečená aj na hemeroidy. V súčasnosti už dlhodobo užívam hormonálne lieky na štítu žľazu L-Thyroin 50 a týždeň už užívam aj antibiotiká Doxyhexal 200, pretože ma uštipol kliešť, rana mi sčervenala a dostavili sa horúčky. Som sexuálne aktívna, ale nepraktizujem žiadne experimenty v oblasti konečníka. Stravujem sa myslím si dobre a zdravo, jem veľa vlákniny, ovocia aj zeleniny, okrem rýb nejedávam žiadne mäso a aj pitný režim dodržiavam 2-2,5 litra denne iba čistá voda alebo zelený nesladený čaj. Prosím ak niekto máte podobné skúsenosti alebo mi viete poradiť prípadne odporučiť niečo budem vďačná. Všetkým vám vopred ďakujem za každú odpoveď.