Stretol som babu a neviem ju najst

Príspevok v téme: Stretol som babu a neviem ju najst
Som pussy

Bol som na dovolenke a strerol som babu ktora sa mi pacila a aj ja jej furt sme sa na seba usmievali a tak ale neodvazil som sa za nou ist ale jeden den som povedal na dalsi den idem za nou no lenze ked som prisiel dalsi den uz tam nebola tam kde vzdy byvala prehladal som cely resort a nikde proste zmizla neviem kde a kedy bola v mojom veku priblizne a bola asi z ruska no s tym sa uz nic neda robit len tak najst sa ju neda

Majka15

Tak sa pouč z toho. Nabudúce keď sa ti bude nejaká páčiť tak za ňou bež nech ti dá číslo.
A ešte to ma štve keď niekto na všetko píše že fake. Keď nejakí ľudia majú nudný život, nikde nechodia, tak píšu že všetko čo sa deje iným, je fake. Chytráci.

asdef

zufalym chudakom ubožiakom sa môže zdať krásna a zaujímavá nejaká trubka vystretá čo celé dni trávi v nákupnom centre..hlavne že je pekná..takže téma sa môže zmazať, beztak je fake, vyriešené

Pilcuk

To ti naozaj nejaká neznáma baba stojí za to, aby si na ňu stále myslel ? Aj tak by o teba možno ani nezakopla, ak nemáš svoje auto, dobre platenú prácu, prípadne mastné vreckové od rodičov. Takých žien/dievčat je v meste, najmä v nákupných centrách viac než zrniečok maku v jednej makovici.