GSE

Ogi2

RNG podla toho co si minule pisal nby si mal mat zasobu na niekolko rokov. Vazne by si mi nemohol kusok poslat? 200ml?

RNG

Ogi, uz z neho aj ja vybieham a skusam si kupit aspon to co nazyvaju citricidal professional, a tvrdia este v roku 2013, ze taky existuje pod menom citricidal, profesional, kde 60% citricidal udajne ma quaternialne zluceniny,pozri
- Odkaz odstránený -

Ogi2

RNG to co ti nevedeli poslat tiez nieje podla toho co je uvedene na stranke, povodny citricidal aj ked v popise vsade uvadzaju aj to rko v kruzku no na zalozke fakti o doplnku je uvdeene ze to obsahuje iba GSE grapefruit seed extract 100mg

- Odkaz odstránený -

jojojo55
s kade si to chcel objednavat? ja objednavam casto cez ebay (ztahranicia) mozme daco dohodnut no najprv sa na to pozriekm lebo ja neviem ci pozerate ritou alebo cim ludia ale ked tam pisu vsade citricidal nemusi to byt ten pravi.
ako uz vieme patent to nema cize slovicko citricidal mozete najst aj na mikrovlnke ci na vajciach a nemozu ich za to sudit. je to od nich sproste a aj by som ich za to splieskal ale co uz. RNG ak by si mohol rad by som od teba odkupil malu aspon 200ml flasticku opovodneho citricidalu. co ti na to?
Skus mi napisat na ogi22po@gmail.com

RNG

Enzymy precistia telo a tym zvysia jeho obranyschopnost.
Wobenzyme je vyse 45 rokov stary a slaby produkt,davka na dospelu odsobu je aj vyse 2 x 15 tabletiek na prazdny zaludok, , dnes su na trhu enzymy aj vyse 15 krat take silne na tabletku , za zlomok ceny Wobenzymu, pozri napr Pancreatin firmy Solgar, kde v jednej 850 mg entericky pokrytej kapsuli je ekvivalent 3000 mg pancreatinu, Wobenzyme ma 200 mg

RNG

Dospele davky treba preratat podla pomeru vah, dospela je 70 kg
Serrapaptazxa, 3 x 120 000 IU
NAC, 2 x 600 az 1200 mg, da sa rozpustiot vo vode a brat ochutene ako"citronova voda", tak to davam vnucke, pit cez slamku.
Betaglukany davka 3 x 500 mg
berberine 2 x 1 gram.
Oreganovy olej 3 x 200 mg carvacrolu
colostrum, 2 x 15 gramov
Extrakt z olivovych listov 3 x 300 mg oleuropeinu.
Citricidal 60 kvapiek denne rozpustene v litri vody, pit po malych glgoch cely den Ten isty roztok mozes pouzit aj ako kvapky do nosa, oci, usi hoci tam je lepsie pouzit miesto vody kokosovy olej, tj roztok 100 gramov kokosoveho oleja so 6 kvapkami citricidalu(33%)

Toto tu pisem pre to, ze vyrobcovia sa neodvazia napisat na doplnkoch plne davky, co odporucaju rozni lekari pouzivajuci tieto doplnky.

janette1105

este sa spytam - zacali sme davat aj wobenzyn, mate mejake skusenosti aj s tym? mozem to davat synovunaj ked uziva GSE?

janette1105

dakujem za rady. skusame treti den GSE. davli sme len po 3 kvapky do vody 3x denne, tak to postupne budeme zvysovat ako ste mi poradilv GSE forum. kolostrum, probiotika, hlivu ustricovy a vseliake ine betaglukany sme brali asi 2-3 roky - a ziadne zlepsenie, skor by som povedala ze byvame castejsie chory ako inokedy.
pevne dufam ze tento GSE pomoze plus este teda popozeram tu serrapeptazu a NAC. este raz dakujem.

RNG

Janette, tak mu podporuj inunitu, tj najma mikrovlakniny a probiotika, pripadne GSE, oreganovy olej, serrapeptaza, NAC, extrakt z olivovych listov, collostrum a podobne. Pripadne aj berberine moze pomoct, tiez betaglukany.

janette1105

dobry vecer, urcite ste uz niekto nieco podobne vysvetlovali... ale dieta mi pri pocitaci nedovoli byt dlho aby som kazdu stranku precitala :-(

moj sym na heamophila influenza, ktory v nom " spi" a ked mu oslabme imunita tak v sekunde dostane anginu 5/6 x za rok, a ak i unita ide vazne dole tak sme v nemocnici lebo heamophil si robi svoje a synovi niekedy musia vymenit 4/5 ATB a nic nechce fungovat. nako iec sa heamophil utichne ale stale ho mame aj po tuch vsetkych ATB.,
jedna pani mi dala link kde si moZem kupit GSE ktore mi pomoze sa zbavir heamophila...tak som kupila, a potom este z anglicka kupila dalsie - Nutrobiotics GSE 118 ml a potom Citricidal. dealer co mi to predaval mi napisal aby som 6 rocnemu synovi dala do 1 litra vody 35 kvapiek a pomaly to cez den pil. no ked teda GSE prislo, davkovanie bolo ine na obale a ine davkovanie som mala od dealera.... a az dnes som nasla tuto super stranku, ale je uz neskoro aby som vratila producty.
tak vas prosim omdavkovanie j toho nic moc co mam, co by ste nam doporucoval vy!
a este nieco ine by sme mohli urobit aby sme toho heamophila znicili? mooc dakuje za vsetky odpovede a napady. janette

RNG

Gimka, to califormske upozornenie May cause= moze sposobit, nie je nicim podlozene. Keby bol na to akykolvek dokaz, uz by ten doplnok z trhu davno zmizol a vyrobcovia by boli sudeni za poskodenie,