GSE

RNG

Virusy aj toxiny su urcite latky, tie keby vychadzali z tela, tak sa musia niekde hromadit, to nikoho nenapadlo este?
Ludia su hrozne dovercivi, uveria kazdej blbine, ked je dobre reklamne prezentovana.
Malokedy pouzivaju vlastny rozum a logiku, hoci kazdy ju ma.

Tje ked je ta metoda ucinna, tak je to len placebo efekt=viera v ucinok, ktora casto telo preladi do vyssieho obranneho modu
Znova pripominam, samani maju az 85% uspech so zariekanim, ovievanim, machanim ruk a okiadzanim, co je nic ine, nez ciste placebo

Adkamama

Ahote, RNG aký máš názor na liečbu fy Bioharmonia, ide o to, že človek drží dve kovové gule, jedna odvádza vírusy, toxíny..., teda čistí telo a druhá dodáva potrebnú energiu zase do tela. Chodí tam velmi vela ludí, vrah im to pomáha. Ale nemôže si telo na to zvyknúť a potom sa nebude vedieť samo ubrániť? Nie je to pračka na peniaze? Máš s tým skúsenosti?

jaja 365

Mám ho doma nič ani na žalúdok nepomohol nič ..Ani na sople na kašel, ako kloktadlo nič....Používam ho len, ako alpu na ranu ked si deti ubližia tak potriem riedene ale ani to nie je na úžas ...Ved kuk ak nemáš kde vražat potom budeš, ako ja na tom len nadavat a je to tam v lekarnicke ..a ucinok...alpa je lepsia...ci lieh, alebo peroxid..

lucias_jm

kto by mi vedel povedat, ci citricidal od bio/chem 25ecka zo stranky biozdravie.sk je naozaj ten pravy? -

tí co ste objednavali zo stranky regeneracetabor.cz, po kolkych dnoch vam prisla zasielka? -

dalej na koloidne.sk je koloidne striebro pod nazvom Koloidné striebro 20ppm / 300ml a Mezosilver 20ppm/300ml, ale nie som si ista, ktoré z nich patri k tym najucinnejsim, teda koloidné striebro s prevahou častíc (true colloidal silver)...alebo pri oboch su ucinky rovnake.

Pan RNG poprosim vas o zaslanie tabuliek na citricidal. dakujem

pripadne odozvy na: lucias.jm@gmail.com

lucias_jm

kto by mi vedel povedat, ci citricidal od bio/chem 25ecka z web stranky -odkaz odstránený- je naozaj ten pravy? -
tí co ste objednavali zo stranky regeneracetabor.cz, po kolkych dnoch vam prisla zasielka? -
dalej na -odkaz odstránený- je koloidne striebro pod nazvom Koloidné striebro 20ppm / 300ml a Mezosilver 20ppm/300ml, ale nie som si ista, ktoré z nich patri k tym najucinnejsim, teda koloidné striebro s prevahou častíc (true colloidal silver)...alebo pri oboch su ucinky rovnake.

Pan RNG poprosim vas o zaslanie tabuliek na citricidal. dakujem

pripadne odozvy na: lucias.jm@gmail.com

ivika3

Dobrý deň, mám 4 ročnú dcérku a pred 6 týždňami jej zistili z výterov nosa haemophilus influenzae, lekárka jej nasadila antibiotiká, po dobratí sa ťažkosti, zelený sopel a kašel znova objavili, tak jej nasadili ďalšie antibiotiká, ktoré dnes dobrala, ale ani zďaleka nie je ok. Na tomoto fóre som sa dozvedela, že by na to mohli zabrať kvapky GSE, tak som si ich objednala /aj do nosa, do hrdla a samostatný koncentrát/ len neviem presne užívanie..tak by som touto cestou chcela poprosiť RNG či by mi ohladne GSE niečo popísa na mail...Ďakujem, Iva.

môj mail: ifdesign@ifdesign.sk

RNG..vopred Ďakujem.

horucka

RNG podarilo sa mi zohnať citricidal, ale tabuľke, ktorú si mi poslal velmi nerozumiem. Ak vázim 56 kg tak v akom pomere si mam riediť roztok s vodou ak mam zlateho stafylokoka? Dakujem