Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

GSE

horucka

Práve dnes som objavila túto stránku a velmi ma zaujali rady od RNG. Tiež mám zlatého stafylokoka, ktorého mi zistili v močových cestách. Aj napriek tomu, že už mám zápal preliečený stále je tam a spôsobuje mi hnisavé vyrážky na tváry. Používala som Dalacid ale nepomohol mi. Kožná lekárka mi odporúčala Roacutan, ale ten som odmietla užívať. Teraz používam koloidné striebro a medvedí cesnak, ale nejako mi to nezaberá. Chcela by som poprosiť o radu a pomoc RNG. Dakujem

Peto T

André: Ideš na to zaujímavo. Posilňuješ aj svoju imunitu? Vitamín C aspoň 3x1000mg denne, selén 3x100ug denne, B-komplex, betakarotén (mrkva),vitamín D 10000IU denne v zimnom polroku, zinok...

slavicaa001

ahojte chcela by som sa spýtať, tie kvapky GSE citricidal... dostať len v Čechách na stránke centrumu regenerace?? nieto to dostať aj na Slovensku? a koľko by stálo poštovné na slovensko? Ďakujem :D

Kazisvet

Zdravím Vás. Chcel by som sa opýtať, či je Citricidal zo stránky "regeneracetabor" kvalitný a vhodný na užívanie. Ak dobrý nie je, poprosím Vás o radu kde by som si kvalitný Citricidal mohol zadovážiť. Ďakujem Vám veľmi pekne za odpoveď.

André

Gabca222!precitaj si v prvom rade vsetkych 22 stran tejto diskusie, zacni urcite od zaciatku. GSE urcite vyskusaj, mne este neprisiel ale na Candidu v ustach mi pomaha aj obycajny Citrovital (je slabsi)bezne dostupny v lekarnach. Po troch dnoch mi pekne zruzovel jazyk. Nezabudni na cesnak, len ho musis rozhryzt v ustach a nechat dutinu vystipat. Probiotika, najlepsie vecer s kuskom ovocia su samozrejmost.
Precitaj prispevky od "RNG"
vela stastia