GSE

gabca222

ale to vsetko dodrziavam, mne to ide akoby z hrdla, dala som prst za jazyk, a odtial to je hrozny smrad, co je to?? takto uz dalej nejde :-(
prosim pomozte

Denz

gabca-

Ako na zápach z úst?
odporúča sa dôsledná ústna hygiena vrátane používania medzizubných kefiek a dentálnej nite
praktizujte aj menej známy prvok dentálnej hygieny v podobe očisty jazyka špeciálnou škrabkou, mäkkou zubnou kefkou či lyžicou
navštevujte pravidelne dentálneho hygienika a zubného lekára
v prípade neúspechu u zubného lekára a hygieničky zvážte po porade s ORL-lekárom odstránenie krčných mandlí
prijímajte dostatok tekutín v podobe obyčajnej vody, aby bola aj vaša tvorba slín dostatočná
zápach z úst zaháňa žutie čerstvého petržlenu alebo výplach silným odvarom z prasličky
proti cesnakovému dychu pomáha žuvanie anízových zrniečok
nezabúdať na žuvačky. Tvrdenie, že žuvačky „vyťahujú plomby“ neobstojí. Plomba, ktorá sa vytiahne žuvačkou nemá v ústach čo hľadať. Pod takou výplňou sa len ukladá infekcia a zub sa skôr pokazí.
v lekárňach kúpite aj doplnok stravy, špeciálne dražé s chlorofylom, ktoré sa proti zápachu z úst užívajú v priebehu jedla
ak ste boli dôkladne vyšetrení na zdroje zápachu z úst, a príčina sa nenašla, skúste ešte túto radu z Ambulancie klinickej výživy v Bratislave:
1 kapsulu kvalitného probiotického prípravku otvorte a vysypte do 1 polievkovej lyžice bieleho jogurtu. Zamiešajte, nechajte 2 minúty postáť a potom zjedzte tak, že necháte jogurt chvíľu zotrvať v ústach. Pol hodinu nič nejedzte a nepite. Opakujte to dvakrát denne. Kúra by mala priniesť výsledok do 6 týždňov. Zuby si umývajte ešte pred užitím tejto „probiotickej bomby“.

gabca222

dobry den, mam dlhodoby problem, citim zapach z ust, uz je to na nevydrzanie, ide to z hrdla, uz neviem co dalej, stale si cistim zuby, pouzivam ustne vody, menim zubne kefky,stale mam zuvacky, je to hrozne, ten zapach ide z hrdla, chcem sa spytat ci to nemoze byt infekcia, a co ten oreganovy olej alebo citricidal. Prosim poradte

dramaturko

Ahojte p.RNG rád by som si s vami pokecal sukromne prosim o e-mail,zaujima ma GSE píšete že je rozdile medzi jadierkami a semienkami v grepe podla mna je jadierko a semienko to iste v tom grepe ono aj na biozdraie sa o citricidale píse že su zo semienok grepu dik zatial

jan295548-

no vsetci tu splietate dristy o produkte citricidal, ale este nik nenapisal, kde ho mozem kupit... lekaren? potraviny? hypermarket? najblizsia krcma? boh vie.. a preto by som velmi rad poprosil nejaku dobru dusu, ktora ma aspon 3 minutky na napisanie odpovede cas, nech napise, kde sa toto cudo da zohnat..vopred vdaka!

jan29554-

no vsetci tu splietate dristz o produkte citricidal, ale este nik nenapisal, kde ho moyem kupit... lekaren? potraviny? hypermarket? najblizsia krcma? boh vie.. a preto by som velmi rad poprosil nejaku dobru dusu, ktora ma aspon 3 minutky na napisanie odpovede cas, nech napise, kde sa toto cudo da zohnat..vopred vdaka!

biozdravie

Ak si objednate tento mesiac/ november nad 50 eur postovne mozete dostat za polovicnu cenu a pri nakupe na 80 eur postovne je zdarma.Pri nakupe uvedte kod/zdravie .Potvrdime vam emailom zlavu .