GSE

Gimka

Dobry den. Kupila som si oreganovy olej z iherbs. Na konci objednavky sa objavila sprava, ze tento produkt obsahuje latku, ktora sposobuje rakovinu a reprodukcne problemy. Trochu som sa prelakla. Opravnene?? Dakujem

scajka

ahojte..objednavala som z eherbu veci, a nechtiac som objednala viac GSE ako som chcela -odkaz odstránený-

nechce niekto odkupit? cena dohodou :)
s.kubovicova@gmail.com

RNG

Nuz ako som povedal, zrnka grapefruitu sice obsahuju polyfenoly a bioflavonidy, ale podstata patentu na povodny citricidal bola chemicka premena polyfenolov na ovela ucinnejsie quaternialne zluceniny. Teraz tomu sice zostalo povodne meno, ale nie povodny citricidal s quaternialnymi zluceninami.Tj to ma len maly zlomok ucinnosti povodneho citricidalu.

RNG

Uvedeny vyrobok sice pouziva meno Citricidal na pomylenie ludi, ale nie je to povodny citricidal, kde sa chemickou premenou s polyfenolov vytvorili ovela ucinnejsie quaternialne zluceniny. Pozri na zlozenie:
- Odkaz odstránený -
Samozrejme aj tento je ciastocne ucinny, ale ani zdaleka nie tak, ako ten povodny patentovany Citricidal, od firmy BioChem Research. Predmetom patentu bola totiz chemicka premena polyfenolov na zmes quaternialnych zlucenin ktore su az radove ucinnejsie proti mikrobom

lajlaa

Ano este firma Higher Nature ma original citricidal. Pouzivam ho a viem ze funguje na 100%. Maju aj 25ml balenie. Mozes vyskusat. Ma cerveno zlty obal.Tu na stranke: - Odkaz odstránený -

RNG

Jojojo, prave som si objednal 3 flasky citricidalu z Biochem z firmy
healingedge.net.
Ked som tam uviedol Slovensku adresu, vyhodilo mi to postovne $51 dolarov. Samozrejme , kedze byvam v USA som to zmenil na moju domacu adresu, kde je postovne len osem dolarov.
Nezarucujem, ze neurobia podvod a nedaju mi miesto toho povodneho citricidalu s quaternialnymi zluceninami podvrh z NutriBiotic, ale uz som bol prilis zvedavy, ci je este vobec mozne povodny citricidal dostat.
Ja mam este hojnu zasobu stareho GSE, ktore obsahovalo 33% povodneho citricidalu, ale zvedavost uz vyse roka ma zozierala, nakoniec v buducnosti si aj ja budem musiet objednavat nove, ked sa mi minie ten stary dobry GSE. Napisem, ked to dostanem a vyskusam ucinnost na kvasniciach(zhruba 300 ppm/mg na liter by malo potlacit kvasenie)

jojojo55

citricidal od BioChem-u sa dá asi najlacnejšie kúpiť cez eBay. tam je za 15 doláčov a 10 doláčov poštovné. teraz je otázka, čo nám to pošlú, kedže na eBay si môžem dať inzerát aj ja