GSE

MultiLevel

skusala som to, ale pri prepocte, kolko by ma vyslo postovne mi padla sanka...Neviem aku skusenost mate vy, ale mne to cez shipito.cz chceli zaslat za 70 eur postovne, plus tam boli dalsie poplatky, a samozrejme, nieco stal aj vyrobok samotny....
Ak ma niekto inu skusenost, popripade niekoho znameho v USA, kto by nam GSE hromadne kupil a priniesol na SR, dajte vediet

RNG

Multilevel, existuje firma, ktora je v USA a ktora ti posle cokolvek objednane v USA na jej americku adresu na Slovensko.
Casto ich postovne je nizsie, ako postovne firiem posielajucich na Slovensko priamo. Je to firma
shipito.com
Ta ma nielen lacnejsie postovne, ale aj konsolidaciu, tj moze ti dat veci objednane z roznych miest do jedneho balika.

lajlaa

Citricidal od firmy Higher Nature užívam už vyše roka. A som maximálne spokojná. Tu máš odkaz kde ho kúpiš:
- Odkaz odstránený -

MultiLevel

Ja som nasla nakoniec ten odporucany citricidal od BioChem Research, avsak na SR ho absolutne neposielaju. Presla som sice len dve stranky, ale bojim sa, ze ho nezozeniem :(

RNG

Pozri na internet, google.com a zadaj tam citricidal, profesional. A zabudni na vyrobky inych firiem, ber len vyrobok BioChem Research, ine su zialbohu uz neobsahujuce povodny ucinny citricidal ale len obycajny vytazok z grapefruitovych semienok, ktory je velmi slabo ucinny.