Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

GSE

Hošíík

Otázka pre RNG a iných šikovných!
1.Za ako dlho vyliečim stafylokok zlatého s citricadalom od nutribiotic ak ho mám v mandliach?Vylieči sa vobec?kážu mi vybrať mandle
-beriem 20 kvapiek na politra vody a vypijem to za hodinku od 6do7
mám toho piť viac?
2.Sú nejaké pripady vyliečenia? aké?
Díki moc :)

Stanko17

Kto mi vie poradiť najlepšie prírodné preparáty na candidu albicans a pľucne chlamýdie, ktoré mi boli zistené...ďakujem

RNG

Skus napr firmu iherb.com
Ti maju pomerne dobre ceny a znesitelne postovne.
Mnoho Slovakov od nich objednava. Ja osobne , kedze zijem v USA, kupujem z roznych firiem, podla ceny a obsahu, a to aj vela takych, co nie su ochotni posielat do zahranicia.A nemusim brat do uvahy postovne do zahranicia, ktore moze byt niekedy drahsie, ako samotny objednany tovar.

majisko

Rng prosím ťa o pomoc chcela by som objednať z USA citridal, oreganový olej, GSE a dobre enzým, vedel by si mi poradiť konkretne aké je ich tam veľmi veľa na posilnenie organizmu , akne a žaludok a od ktorej firmy

magnum

skúsenosť terapeuta-aplikoval som na tieto problémy magnumkompozitum,Celkom to bolo asi 10 prípadov,V troch zabral dokonale v siedmich nie.Všetko to bolo však na dialku,najvhodnejšie je priame vyšetrenie ma prístrojí.Blížšie info -adresa odstránená-

weva89

toto by som nenazvala uhry,tusim sa to vola komedony(ak to nie je to iste).myslim pory na nose,kde ich je strasne vela a maju ciernu hlavicku,su uplne drobne a nahusto.nevystupuju nad uroven koze.ale mam aj kokosovy olej,tak skusim ten,ci to zabere.

RNG

Na uhry to nepomaha, Uhry su stvrdnute tuky v poroch, hlavne znicene tuky, ktorym by sa mali ludia vyhybat

GSE je antimikrobialna latka, nie rozpustidlo stvrdnutych tukov. Mozno by ti to pomohlo uvolnit kokosovym olejom a tiez jojoba.
Ale tvorenie je zvnutra, telo vyhadzuje co nepotrebuje a ked to stvrdne, mas uhor.

Emka 1

Mam artritidu na klboch ruk,na zapastiach.Chcela by som poradit,co mam uzivat,nieco prirodne.Lieky od bolesti mi nezaberaju ziadne,ani predpisane antireumatika.Aky je vas nazor na enzym serrapeptazu.

RNG

Boze, nebudte taki presni, na nieco staci aj stvrtina na nieco treba aj 2-3 krat tolko.
Odporucal som tu koncentaciu hlavne pre vacsinu nakaz dostastocne silnu, ale nakoniec podla tabuliek na nieco staci 2 ppm a na nieco je aj 200+.