nejdari sa mi ho zasunut

Príspevok v téme: nejdari sa mi ho zasunut
gery

ahojte, chcem sa spytat co by ste mi poradili...Moja priatelka je este panna a uz dva krat sme sa snazili milovat lenze ked uz doslo ku samotnemu aktu zasunul som penis len asi do polky a potom mi povedala ze ju to strasne boli a tak sme prestali...neviem co mam robit...myslim ze bola dostatocne vzrusena-vlhka.... dakujem za akukolvek dobru radu/myslim ze panensku blanu som uz ale pretrhol tak neviem, povedala mi aj ze druhy krat ju to bolelo viac nez prvy../

gery

dakujem vsetkzm strasne moc za rady...dnes som sa s nou rozpraval a povedala, ze nieco spolu uy vymyslime tak drzte palce....chcem aby sa nam to obom pacilo nie len mne /myslene ako chlapovy ale nech mame y milovania obaja pekny zazitok/ nechcem robit nic na silu ale asi pochopila ze skutocne to musi trosku vydrzat a potom to uz bude len a len pekne...ok tak sa tu zatial majte a mozte ak chcete este prihodit nejake cenne rady. Inak pouzivam kondomi ale idem kupit poriadne lubrikovane aj ked moja partnerka byva dost vlhka predsalen by to mohlo potom tam ist o nieco lepsie....

fnuk

draha lilly...predstav si,ze som zena a teda urcite viem o co ide!!!!!!!!!!Ja som tiez urcite bolesti pri tom pr vom milovani a mozno aj pri dalsom zazila ,ale vydrzala som....a preto viem,o com pisem.Takze neurazaj sa..a trosku vydrz a ver tomu,ze po ix-ix krat to bude krajsie a krajsie.

meili

Este ma napadla jedna moznost, ked si spominal, ze ste to robili len dvakrat, mozno sa ti predsa len este nepodarilo tu blanu zdolat, obcas je totiz dost pruzna a aj ked zasunies do polky, moze tam stale byt a to moze sposobovat bolest.

meili

Moze ju to stale boliet, aj ked je blana uz pretrhnuta. mozno sa jej este nedohojili ranky. ono tych prvych parkrat to este boli, vravim z vlastnej skusenosti. ale casom to prejde. hlavne budte k sebe nezni, trpezlivi a pojde to. a ak by aj po dlhsom case este pocitovala bolesti, nech si zabehne na gyndu, a popyta sa cim by to mohlo byt. drzim palce

fnuk

zasun ho este viac a hlbsie.Poprve to boli kazdu a ked sa chce milovat,musi aj nieco vydrzat.Tak nech nerobi paniku.Potom sa jej to urcite zapaci.

suns

hej, ja som mala rovnaky problem. skus jednym prstom - ci ju to boli, a potom sa trosku uvolnite volakym destilatom:P fakt, nebude na to tak mysliet..... a nech zatne zuby, a bolest prekusne..len tak to potom ide..FAKT po 4, 5 razoch to uz nebude citit:) vela stastia

ludový liečitel

No podla mna sa o tom porozpravajte a nahrabte čo najviac informacii, alebo skus niečo iné ved mas aj ruky...či ju to aj v tedy neboli...