EMO

agina

Zrejme to zasiahlo skoro vsetkych pubertiakov, cest vynimkam, ktori este nemaju predstavu o zivote a zivot si uzivaju z rodicovskych penazi.

agina

No to ma podrz!!!!! Tak uz chapem, preco tu niektori pisu namiesto V to sproste W a miesto ch pisu X....to to je pekna opicarna....zhovadilost na n-tuuuu.

poliewoocka

ja sa obliekam tak,aby som sa citila dobre.Emo je pre tych,co nevedia,co so sebou...Je to dost hlupy styl.nebudem ho nikomu vyvravat..len mi je zle,ze tzv emogirls sa tak dokazu zohavit..a emoboys?Citujem:"emo is an excuse for boys to act like girls.."..no podla mna je to urazka.Emo asi patri medzi psychicke poruchy osobnosti.Tolko moj nazor.Ale ked ich to bavi...nech si robia,co chcu

sedmikraska

ja som v zahranici a tu sa tak oblieka skoro kazdy a ked pridem domov je to fakt vtipne ako knam pomaly ide mooooda zo zapadu. Nechapem tie zmalovane holky, ktore tym zakrivaju svoju krasu, ale ved aj to po case prejde a zase nasadia zvonaky

ivka2

a zabudla som dodat ze ked dostanu od rodicov vyprask tak aspon budu mat dovod koli comu revat a tvarit sa ze su smutny...

ivka2

tym EMO - frajerom (detom) by stacilo zopar na rit, ak nepomoze po riti tak po papuli aby im vyslo to EMO z hlavy a aby bolo miesto aj pre zdravy rozum..a potom este spat do prveho rocnika aby sa naucili pisat...ak im to nepomoze tak kazajka to isti:) sorry ale fakt na dnesne deti nemam slov..pritom ja sama nemam vela:)