Bradavky - veľký problém

NikuškaNR

Ahoj, ja ked som mala 14r. tak som tiež mala malé bradavky aj male prsia, ale priatelovi to nevadilo a hovoril, že malé prsia a malé bradavky sú dobré :-D že sa lepšie lížu. No mne ked ich líže tak mi okamžite stvrdnú a zväčšia sa. Teraz mi ich líže skoro stále a bradavky sa mi zväčšili o 1 rok asi o 2cm kvôli častému orgasmu. :-D takže stačí ak vám ich bude priateľ lízať každý deň. :-D

Gabi9

Ahojte mám 16 rokov a mám menší problém s bradavkami. Neviem či je to tým, že ešte rastiem alebo niečím iným. Jednu bradavku mám inú ako druhú. Jedna je taká normálna a druhá je špicatá. Povedala som to mame a ona chce ísť so mnou ku gynekológovi. Starká má rakovinu prsníkov a preto chce ísť mama so mnou na vyšetrenie. Ja sa tam bojím ísť. Prosím poraďte čo by to mohlo byť, alebo čo by to mohlo spôsobovať. Za každú radu Ďakujem.

mrochta

ja mám problém,,,mám skoro 15 a nemám bradavky :( :( prosím vás poradte míííí..:( mám prsia a tú vec čo má byť okolo bradaviek s bodkamy ale bradavky nemáám :( pomooooc, naozaj som zúfala..(s mamou mi je trápne sa o tom baviť!) postavia sa mi iba ked je zima alebo ked si ich zmačkňem, a bojím sa ako na to zareaguje chalan, tak mi prosíím poradte alebo pomožte. už do predu dakujem !!:)

velkovajciak

Daj si aplikovať piercing do bradaviek - prsia nielen skrásnejú, ale aj problém s vpadnutými bradavkami sa odstráni ;-)

wreck

gabiii5, kedze nie sme klony z filmu the moon, tak kazdy z nas funguje inak. mali by sem teraz napisat tie, ktorym stimulacia bradaviek absolutne nic nerobi, ci je to normalne? co by si im na to povedala?

alzbee

dominikaXXX: neboj sa, neumries...staci ist na gyndu a ukazat prsniky, popisat tvoj problem a doktor/ka uz skonstatuje, ci sa s tym da nieco robit alebo ci je to uplne normalne. takze pekne naber odvahu a tych 10 minut v ordinacii nejak predychaj...aspon budes mat pokoj na dusi, ked budes vediet, co ti je a nie sa donekonecna strachovat..a nezabudaj, ze tvoja mama je tiez zena a urcite ta pochopi, ked sa jej zdvoveris. A neviem, kolko mas rokov, ale ak 15 a viac, tak kludne mozes ist aj sama na gyndu. mama o tom ani nemusi vediet. Alebo ktovie, mozno staci ist aj za obvodnou lekarkou. Drzim palce:-))

dominikaXXX

mam taky problem ze moja lava bradavka nemaa tvar gulicky ako by mala mat inak to neviem povedat ale je taka natiahnuta uplne ina ako bradavka jak keby tam boli take hrcky alebo co neviem to opiisat uz to mam dost dlho a bojim sa to mame povedat bojim sa ze zomrieeem:(