Bradavky - veľký problém

tajná...

ja mam problém ze ked sme sa s priatelom troska "hrali" zahryzol sa mi do bradavky...asi silnejšie ako mal..a mne troška z tych ran isla krv, ziadne krvacanie, uplne malinke bodky.
Ale dosť ma to bolelo a sem - tam aj bolí neviem čo mám robiť, mamine sa s tým nechcem priznať, bojím sa že dostanem daky zapal alebo nieco podobne teraz ich mam troska cervene a chrasticky na nich...prosim poradte..mi DAKUJEM..

alisia

viem ze chlapom sa to paci ale niekedy je to vsetko az moc zlozite najviac vtedy az ide so mnou aj preiatel avidi tie pohlady ktore mi urcite nesmeruju na topanky

alzbee

alisia: ale ver tomu, ze chlapom to nevadi, ked ti ich vidno aj cez tricko:)) ja som kedysi nosila taku obycajnu latkovu podprdu, no a ked mi bolo zima, tak videla som, ze chlapi mi do oci veru nepozerali :D :D

alisia

baby je to vsetko v norme ked budete po porode a v zrelsom veku pripadne pri sexse doprajte partnerovi aj zabavku s bradavkami inak je to vzruso tie bradavky casom sa ukazu a v prvom rade si musite verit mne niekedy aj vadia co mi ich vidiet aj cez podprdu a tricko

princess_sis

ja mam taky isty problem uz od malicka a mam 15 a dokonca sa mi nevytiahnu ani ked je zima...este som s nikym nespala a strasne sa bojim ako na to zareaguje chalan...ci z toho nebude robit halo alebo ci k tomu nebude mat odpor :(...preto sa bojim pohlavneho styku...ak mate take skusenosti prosim napiste mi ako na to reagoval vas chalan velmi to ocenim...dakujem :)

lulina21

ja mám 21 a tiež nemám štuplíky vysunuté,inak so svojimi prsiami som spokojná,a priateľ tiež a furt ich pýta do pusy o:))a aj gynekológa som sa pýtala či je to normálne a hovorí že mu tam chodí xxx žien s takýmto problémom,kamoška tiež nemala a teraz má bábo a mliečko nechce príjmať tak ide odcuciavať cez nejaký prístroj..

jana 30

...aj ja mam rovnaky problem...psychicky ma to velmi trapilo, ale odkedy som so svojim terajsim manzelom, tak to uz neriesim...jemu to nevadi a som si uz zvykla...kedze mam takmer 30...

christophera

Ja mam tento problem tiez... neviem co mam uz robit... je mi do placu ked sa na seba pozriem do zrkadla... mam zatial len 15 ale stve ma to... dufam ze sa to este zmeni...

evitta

Toto som nasla, mozno pomoze ..
Vážená pani,

vtiahnuté bradavky sú spôsobené skratením hlavného mliekovodu a väziva okolo neho.Skátenie môže mať rôznu mieru a podľa toho aj stupeň vtiahnutia je rôzny.Lahké vtiahnutia,pri ktorých sa bradavka dostava v chlade alebo po mechanickom podráždení na pov rch sa daju operačne povytiahnuť aj pred kojením.Ťažšie formy sa kvôli riziku z poškodenia mliekovodov pred kojením neriešia.S laktáciou po pôrode Vám pomôže pôrodník a detský lekár.Pokiaľ žena riskuje,že už nebude kojiť alebu už nemieni mať deti,dá sa operácia vykonať pri akejkoľvek forme vtiahn utia bradavky.S pozdravomAlexandra Novotná / EstheticMUDr. Helena Ježovitová plastická chirurgička Súkromná klinika korektívnej dermatológie, laserovej medicíny a plastickej chirurgie Esthetic, s. r. o. Partizánska 2 811 03 Bratislava Tel. / fax: (+421-2) 5441

5404 Mobil: (+421-910) 542 657 URL: www.esthetic.sk

Sasha13

ahojte,ja mam taky isty problem s bradavkami,ale co uz ked som bola mala asi tak 16 som myslela ze je to normalka,ale postupne ked som dospievala viac,tak mi to jedno neprislo,ale vyrovnala som sa s tym,dufam ze pri tom budem moct kojit svoje dietatko