Dr. Eugen Jonáš

Príspevok v téme: Dr. Eugen Jonáš
ela

Dobrý deň.
Mám jednu dcérku (18 mesačnú) a dala som si spraviť u Dr. Eugena Jonáša výpočet pohlavia nasledujúceho dieťatka. Ak niekto poznáte jeho prácu, vypočíta z dátumu a času Vášho narodenia a narodenia Vášho dieťatka pohlavie nasledujúceho. Mne vypočítal že pohlavie nasedujúceho bude chlapec ale vypočítal aj dátumy, kedy je možné chlapca splodiť a kedy je možné splodiť dievča aj napriek tomu, že na vrchu výpočtu uviedol, že nasledujúce dieťatko bude chlapec. Môj manžel má z predchádzajúceho manželstva 2 dcérky, takže už má aj s našou malou 3 dcérky a ďalšie dieťatko už nechce, pretože v dnešnej dobe uživiť a postarať sa o budúcnosť štyroch detí nie je ľahké. To je manželov názor, ja by som veľmi rada mala ešte jedno dieťatko, lebo jeho dcérky z prvého manželstva s nami nebývajú, chodia k nám každú nedeľu na pár hodín (sú už väčšie majú svoje záujmy a priateľov) a ja nechcem našu malú odsúdiť na vyrastanie o samote. Potrebuje niekoho v svojom veku, s kým sa bude hrať a bývame na takom mieste, kde dcérka málokedy dochádza do styku s malými deťmi. Preto som si myslela, že si dám spraviť výpočet pohlavia Dr. Jonášovi a ak to výjde a on mi vypočíta chlapca, tak manžel bude súhlasiť ešte s jedným bábätkom. Ale manžel na také výpočty neverí a ďalšie dievčatko už nechce. Keby mal veľkú šancu, že bude mať chlapca, tak by sme sa ešte o jedno dieťatko pokúsili, aj keď mne je vskutku jedno, akého pohlavia by bolo, ja len chcem súrodenca k dcérke jej veku primeraného (manželove dcérky majú 13 a 19 rokov). Má niekto skúsenosti s tým, či sú výpočty Dr. Eugena Jonáša spoľahlivé?

s.saskia

Hľadám brožúru od Dr. Jonasa \\\"Prirodzená regulácia počatia\\\". Nemáte ju niekto k dispozícií, prípadne pošlite na adresu s.saskia@pobox.sk. Ďakujem veľmi pekne!

raketa

ahojte,
pisete tu svoje skusenosti s Jonasovou metodou, tak by som sa pridala.
Sme sa pokusali o dietatko 3roky, s tym, ze mam len jeden vajickovod a nakoniec som sa na radu kamaratky obratila na Dr.Jonasa a vdaka jeho vypoctu som otehotnela na prvy termin a teraz mam doma krasneho 2rocneho syna.
to LuR: minuly tyzden som volala k Dr.Jonasovi, pretoze chcem znova vypocet a pytala som sa na tu stranku chlapecdievca.sk, pretoze ma to troska splietlo(ich web je: centrumjonas.com ) a povedal mi, ze to nie je ich stranka a nemaju s tym nic spolocne.

majena

ahojte buduce aj terajsie maminy a ockovia;aj my mame zazrak na svete napriek mojjej tazkej diagnozy ktora pominula nam dr,jonas vypocital termin na dievcatko a vyslo je tu!krasna a sme stastny;sice mame strrach lebo iba tri mesiace a nieco jej rastie v ocku vo viecku ale uz sme 6 tyzdnov po lekaroch a dufame ze bude zdravunka a vsetko ok! myslime ze nejde o magicke vypocty ale o vedecke znalosti dlhorocnej prace a funguje to!pred pocatim radim aby ste si dieta vymodlily tak ako pan boh nas ziada aby sme ho poprosily a on nam da!vela stastia a radosti z vasej ratolesti!s pozdravom majka

ondonka

jonasova metoda, som inak vypocitana tiez touto metodou, hovori,ze mozes otehotniet aj pocas menstruacie,uvediem PRAVDIVY PRIPAD,aj ked je to uz pekne davno dozadu,manzelsky par mal vypocet od jonasa,3roky im vsetky terminy padali na menstruaciu!po 3(!mna osobne by ma uz trafilo!)skusili termin aj pocas menstruacie ,hned na 1.krat im to vyslo!!takze nieco na tom asi bude!!vela zdaru vsetkym,a odkaz pre tych co tvrdia,ze je to somarina,a ze to len prevetra penazenku......16,5e ci 21,5e , ktore za vypocet das (jonas ma taketo ceny,nie od podvodnikov ako na chalpecdievca.sk a ini..co len tvrdia,ze spolupracuju s jonasom)nie je taka brutalna cena,tak si nekupim nejaku dobru knihu,cd,odpustim si nieco....ale urcite nezbanktotujes kvoli jednemu vypoctu!vidno,ze informacie mmate \"jedna babka povedala\"ale skutocnost je ina;-)neviem,ci este funguje jeho stranka ale tu by to mohlo byt centrumjonas.com
papapa;-)

akire1

Ahojte dievcence.Ja som si dala vypocet spravit tiez a ideme to vyskusat.Snazime sa o baby asi rok aj par mesiacov.Menstruaciu mam pravidelnu kazdy mesiac no nie vzdy prene dni,niekedy to je 31 a niekedy 33 az 34.No teraz neviem ci to bude mat vplyv na ten vypocet.V dotazniku som musela vyplnit pocet dni teda men.cyk.No ale ako hovorim to sa meni.Ma s tym niekto skusenosti? Mala som termin 2dni pred men. no dostala som to.Pre istotu to vyskusame aj pocas men.

mimozemstan

mne osobne je jedno,chlapec diveca...kamoske to bolo tiez jedno ale nemohla otehotniet a maly je k svetu.inak,mamina (moja)pozna viacero ludi,ktori sa narodili vdaka jonasovej metode,ze ich rodicia nemohli mat deti...ci im vyslo pohlavie to neviem...ale drzim paste vsetkym,a vravin sa,ze to najlepsie nakoniec,tak odkaz pre tych,ktori neveria....tiez som bola vypocitana od jonasa:)

Morzsi

vlasana
v prvom rade ti pošle dotazník, ktorý treba vyplniť a šek na uhradu cca 75O SKK a potom ti vyráta na jeden celý rok dopredu mne to nevyšlo i keď tvrdi, že vyjde i pri znízenej pohyblivosti spermií

lilkacc

zeny, to si fakt myslite, ze vase vajecniky su nejako prepojene s pohybom hviezd? poculi ste hlavne o tych, ktorym vypocet akoze vysiel .. pretoze tie ostatne su radsej ticho, ze vyhodili kopec penazi na taku blbost