Dr. Eugen Jonáš

Príspevok v téme: Dr. Eugen Jonáš
ela

Dobrý deň.
Mám jednu dcérku (18 mesačnú) a dala som si spraviť u Dr. Eugena Jonáša výpočet pohlavia nasledujúceho dieťatka. Ak niekto poznáte jeho prácu, vypočíta z dátumu a času Vášho narodenia a narodenia Vášho dieťatka pohlavie nasledujúceho. Mne vypočítal že pohlavie nasedujúceho bude chlapec ale vypočítal aj dátumy, kedy je možné chlapca splodiť a kedy je možné splodiť dievča aj napriek tomu, že na vrchu výpočtu uviedol, že nasledujúce dieťatko bude chlapec. Môj manžel má z predchádzajúceho manželstva 2 dcérky, takže už má aj s našou malou 3 dcérky a ďalšie dieťatko už nechce, pretože v dnešnej dobe uživiť a postarať sa o budúcnosť štyroch detí nie je ľahké. To je manželov názor, ja by som veľmi rada mala ešte jedno dieťatko, lebo jeho dcérky z prvého manželstva s nami nebývajú, chodia k nám každú nedeľu na pár hodín (sú už väčšie majú svoje záujmy a priateľov) a ja nechcem našu malú odsúdiť na vyrastanie o samote. Potrebuje niekoho v svojom veku, s kým sa bude hrať a bývame na takom mieste, kde dcérka málokedy dochádza do styku s malými deťmi. Preto som si myslela, že si dám spraviť výpočet pohlavia Dr. Jonášovi a ak to výjde a on mi vypočíta chlapca, tak manžel bude súhlasiť ešte s jedným bábätkom. Ale manžel na také výpočty neverí a ďalšie dievčatko už nechce. Keby mal veľkú šancu, že bude mať chlapca, tak by sme sa ešte o jedno dieťatko pokúsili, aj keď mne je vskutku jedno, akého pohlavia by bolo, ja len chcem súrodenca k dcérke jej veku primeraného (manželove dcérky majú 13 a 19 rokov). Má niekto skúsenosti s tým, či sú výpočty Dr. Eugena Jonáša spoľahlivé?

DESmodka

olga a jozef - tu vam takto nik nepomoze, obratte sa na priamo na Jonasa, toto je len tema s jeho menom, kde si ludia vymienaju skusenosti. Info najdete nizsie

jozef nemet

Dodry den Dr.jonas volam sa Jozef a mam partnerku z ktorou zujem a velmi bi sme chceli dieta ale ona nemoze otehotniet chcel bi som vediet ci budeme mat spolu deti a ci je moja vhodna partnerka?moje meno je Jozef Nemet nerodil som sa 30.03.1990 v Kosiciach datum mojej partnerky je 24.09.1987 narodila sa v ostrave.dakujem

olga nemetova

Dobry den Doktor Jonas.Volam sa Olga zijem v Irsku a chcela bi som sa spitat ci bi ste mi mohli podla mojho datumu narodenia vypocitat vhodneho partnera momentalne som sama.Narodila som sa 17.04.1989.Dakujem

liana...323

Takže: Tel. číslo na pána Jonáša: 035/6595127 adresa: Veronika Jonášová - centrum Jonas, 941 45 Maňa 16.
Stačí, keď si zavoláte na toto číslo, nadiktujete adresu a oni vám obratom pošlú dotazník a šek.
Cena: Malý výpočet 500,- Sk (16,60 €) a špeciálny výpočet: 650,- Sk (21,58€)
Malý výpočet je: na prirodzené neplodné dni (antikoncepcia) a optimálne plodné dni (kedy otehotnieť)
Špeciálny výpočet: výpočet pre chlapca a dievča a výpočet termínov pre počatie životaschopného dieťaťa (keď boli pred tým komplikácie) tento špeciálny sa dá vypočítať, len ak viete čas vášho narodenia na 4 minúty presne. Sami si volíte aký výpočet chcete.
Vypíšete dotazník, zaplatíte poplatok a ústrižok pošlete spolu s dotazníkom na ich adresu a výpočet vám príde poštou.
Odporúčam a držím palce.

Zuzka0303

Ak je tu nejaký dobrák, čo by mi vedel poradiť ako by som sa dopracovala ku kalendáru alebo k mailu doktora Jonáša, prosím napíšte mi na mail: marmanovamaja@centrum.sk