zeny poradte

Príspevok v téme: zeny poradte
elwin

ahoj kocky, ja mam taky maly problemik a potrebovala by som niekolko nazorov ze ako z neho von... na uvod poviem ze ide o chlapca...
takze ono to je dost zamotane a tento moj osial ma dost dlhu historiu ale v skratke poviem ze ide o chalana s ktorym sa poznam uz par mesiacov, zdravili sme sa na chodbe v skole ked sme sa stretli ale nic viac... a posledny skolsky tyzden sme boli spolu vonka a bolo nam super, teda minimalne mne... no a potom prisli prazdniny, uz sme sa v skole nestretavali ale zoparkrat sme sa videli na ulici... tak som mu poslala sms v piatok prvy tyzden prazdninovy ze ci nepojdeme este dakam a on ze v pohode mozme ist len ze teraz nema cas par dni ale ze potom hej... este som tam napisala ze ak nechce tak ze nech povie ze v pohode ale on nenapisal nic take, len ze "mozme ist dakedy"... no a odvtedy uz presli skoro dva tyzdne a ja neviem ze ci mu mam znova napisat, alebo sa uz nezhadzovat a nechat to tak... lebo ako fakt ze zakazdym ked sme sa rozpravali tak som ho ja vyhladala a ja som to ziniciovala... hm hm hm?? co si o tom myslite???

ps

ak by mu na tebe záležalo tak by sa určite ozval, kašli na%nho skôr ako to bude vážne, nerob si zbytočné nádeje, veď teraz je na rade on aby sa Ti ozval.

elwin

dakujem vam krasne vsetkym ze ste venovali minutku mojmu "problemu" :)) asi to necham tak, hadam sa z toho dostanem postupom casu...

qiu

načo nepíš mu. Ak by chcel tak sa ti ozve... Rande s babou neni zas až taká nepodstaná vec na ktorú by mohol zabudnúť...teda ak mu na tebe záleží...

meili

Ty si zo svojej strany urobila uz vsetko. Teraz to nechaj na nom. Ked bude chciet, ozve sa. Urcite mu uz nepis. Ved on si dobre pamata tu tvoju prvu sms, neboj. Drzim palce

elwin

hej len ono ide o to ze ja som mu pisala zakazdym, aj teraz tak a ono je to uz take blbe kusok ze mu vkuse iba ja pisem... a teraz duplom ked som ho uz v podstate dakam pozvala von a zrusil ma ze nema cas tak by som ocakavala ze ak by mal zaujem tak napise ak ten cas ma... kokos fakt ze neviem co robit... keby som aspon nanho nemyslela cely den tak by sa to dalo zvladnut..

blade11

ja si myslim zeby si mu mala napisat lebo on moze tiez byt ze caka na tu SMS od teba lebo nechce byt doteravi takze ak to je takto tak sa nikto nikdy nedocka tej SMS takze byt tebou mu napisem ze nech sa stretneme a ked povie ze nema cas tak nech ti povie kedy ho bude mat

elwin

:) dakujem pekne, taketo daco som potrebovala pocut... lebo ako ja viem ze by som mu uz nemala pisat, ze by to malo skorej opacny efekt len ked uz by som to chcela uzavriet, bud ze nieco bude alebo nebude... lebo ako aj ked z jeho strany to je mozno jasne u mna to ma este stale taku malicku nadej...
a je mozne ze fakt nestiha aj ked o tom skorej pochybujem kedze ma vecer cas aby sa skejtoval s kamaratmi...

poliewoocka

Podla mna mu nic nepis,neozvi sa co ako ti sklbe rukou a len len,ze si znova nesiahla po mobile.Prehnany zaujem by ho mohol dokonca odradit.
Mozno je problem v tom,ze naozaj nestiha.Podla mna sa ti umyselne nevyhyba.Radim,pockaj!Co ako ti je tazko,bude si ta viac vazit,ak budes sama sebou...a...maj hrdost!Vela stastia a hlavne trpezlivosti.