Kvalita spermii

ptica

chcem sa spytat kde sa da zaregistrovat na darcu spermii a ako viem ze vyberu mna odpiste mi prosim chcem pomoct ako sa da!!!!

spermia

ahoj som darca spermii som zaregistrovany aj v programe predarcou a pokial viem tak spravne semeno je az po troch dnoch abstinecie od sexu ale ja som ten cas nikdy nemal a vzdy som mal dobre semeno ale pravdaze to zavisi od muza....

evusa2001

ahoj lucka
som zato co hovori ivka ale nie je dobre stale sexovat cim viac sexujete tym menej je casu u muza kym sa spravia kvalitne spermie.ak si si neni ista chod s nim urologovi zanes te vzorku a hned budete vediet ci ma tvoj manzel kvalitne spermie.
vies ono je to tak ze tebe sa zda ze ma vela semena ale moze byt v nom len jedna spermia.nezalezi na mnozstve ale na pohyblivosti a ci su zdrave. dones neporusenu vzorku do hodiny hocijakemu urologovi a on ti povie ci ma muz dobre spermie alebo nie.ak odoberies vzorku mas len hodinu na to aby si to odovzdala urologovi lebo po hodine spermie na succhu umieraju.
a ak to zanesies sama bez manzela zober mu aj karticku poistenca ak by nebol ok on si ho zaeviduje do pocitaca a da tebe termin aby tvoj manzel siel na vysetrenie.

prajem vela stastia

Ivka 1

Ano kvalita spermií sa obnovuje každý druhý deň, urobte si niekedy aj päťdňovú
pauzu a potom si urobte romantický večer.
Po pohl.styku ostaň ležať v posteli aspoň
pol.hodinu. Dobrý je aj vankúš pod zadok.