Vysadenie lieku na spanie..

Príspevok v téme: Vysadenie lieku na spanie..
Sssss_55

Ahojte, vysadzujem liek na spanie - kventiax, no v noci neviem bez neho zaspat... 4-5 rokov som stale nieco ine brala na spanie, a dohodla som sa s psychiatrom ze mozem to vysadit..
Dokonca som mala totalne halucinacie, mala som dojem ze v izbe ma niekto pozoruje, ze mi dycha nejake strasidlo na krk..ze sa mi cela izba toci a rozplyva..no brutal paranoje, ale akoto? V zivote som nieco podobne nezazila...
Vedeli by ste mi nieco poradit ? Ako lepsie zvladat to vysadzovanie, popripade nieco prirodne co by mi ulahcilo zaspavanie a nesposobovalo mi to take stavy..

Tomas12345

No skoda ze ty nikto nepredpise nejaky ten benzodiazepín. Predsa len ak budes uzivat benzodiazepin len zopar tyzdnov tak by ti zavislost vzniknut nemala. Presvedc psychiatra nech ty predpise len jednu krabicku benzodiazepina. Jedna krabicka benzodiazepina ty predsa bude stacit na vysadenie liekov na spanie. Idealne by bolo kebyze ti predpise rivotril v kvapkach. Ty si v minulosti ake benzodiazepinum uzival a v akych mnozstvach a po aku dlhu dobu ?

Sssss_55

25mg na noc, poslednu dobu som polila..problem je v tom, ze ziadny psychiater mi nemoze predpisat ziadny benzo.. V minulosti som si na nich vytvorila zvislost a bol som na lieceni. Kde mi nasadili kventiax. Cize netuim co s tym..
Akurat hladam noveho psychiatra, lebo tento by mi len pisal lieky..

Tomas12345

Ake davky Kventiaxu uzivas ? Najlepsie by bolo ak by ti psychiater na urcity cas predpisal nejake benzodiazepinum. Napríklad taký rivotril v kvapkach. Ten budes uzivat v urcitych davkach az dovtedy dokial sa ty nepodarí vysadit liek na spanie. Po vysadeni lieku na spanie, pomaly zacnes vysadzat aj rivotril, ktory sa bude vysadzovat ovela lahsie nez liek na spanie, pretože rivotril sa dá vysádzat po kvapkach, dokonca aj po polkvapkach, takze naozaj sa dá rivotril v kvapkach patrí medzi málo liekov ktore sa daju vysadzat po velmi malych davkach, co je pre pacienta ktory sa pokusa dany liek vysadit ideálne.

Lollka

Lieky na spanie su navykove a nesmu sa brat tak dlho. To teraz tazko budes davat do normalu. Porad sa s nejakym psychiatrom alebo aj v centre na liecbu drogovych zavislosti (tie lieky su tiez droga).

Defcon

VRELE DOPORUCENIE : POUZITE PAMAJORAN OBYCAJNY, ALEBO TIEZ DOBROMYSEL.
Pred spanim si uvarte z neho caj..... osobna skusenost. Je extremne ucinny a je rovnako skodlivy ako ine bylinkove caje. -)

Danielle_11

Mam podobny problem...Navykla som si na vysie davky lexaurinu a gerodormu a teraz bez nich spim kazdu druhu noc a chcela by som nieco nenavykove ale ucinne