lízanie

°°°°

cafte.ja to robim mojmu chlapcovi kazdy den fajka a sexik a je to super.a tiez ma chce vzdy lízat.a este radsej je ked ja mu poviem Vylíž ma.on to chce pocut.a ked dosiahnem orgazmus pri lízaní neopísatelni pocit.

D_nika

kasa..blee, nie si ani zdaleka jedina, co vela tece... priatel cel kupit raz lubrikant, ale potom vecer povedal, ze je dost zbytocny, tak fajn, ze sme ho nekupili.. chalanov by to malo viac-menej vzrusovat (teda urcite viac), ked si taka vlhka... a ak ide aj o vytoky, tak vazne, suhlasim s lili, vlhke vreckovky na zensku hygienu na nezaplatenie!!!!

kasa..blee

lili..hmm no tak ty si dobraa:)) uz mam hned viacej sebavedomia:)) ale vazne...jasnacka, ze udrzujem hygienu, ale ja vela teciem aaaa to je ten problem. Neviem ako mu to asi bude chutit..porad estie nieco please

lilli

kasa..ble. Nooo kludne ho tam pusti..a aj dodrziavaj 100% hygienu. Ja sa vzdy umyjem alebo oholim ked viem ze mam byt s nim. alebo ked ideme do kina tak sa umyjem dokladne a zoberiem vlhke vreckovky, keby to na nas prislo v aute alebo tak. Vzdy som mala mindrak z toho ze ked sa vycikam (a tie vlhke vreckovky pri sebe nebudem mat) a on ma bude lizat tak ze to bude citit (tak ako ja u neho ked sa vycika a neumyje) ale povedal, ze mu to absolute nevadi. ze to ani neciti a vie ze som cistotna :-)))ale!! ze uz si nevie predstavit lizat inu, ktora by nebola taka vonavucka a cistotna ako ja.

kasa..blee

no tak ja sa priznam, ze ja sa to tiez hambit urobit mojmu milacikovi..oral..,a ja jeho tiez nepustim dole, bo si myslim ze pri tomto musi byt 100% hygiena..co vy na to??Chujovina??

xxx7

basa: hej robi...sak ja t vyskusam on je cely stastny ked sa ho proste iba dotykam na brusku a tak...moc by som mu aj ja chcela urobit dobre ale no co ush se mnu :P

boroboro

Chalani, vadi vam ked lizete babu, ze ma vacsie pysky? Alebo takto, pri akych pyskoch sa vam to robi lepsie? Lebo chalani hovoria zevraj to je nechutne ked mam baba velke pysky a lizu ju...

basa

a tvoj priatel ti to robi ustami?vies...kazdy chalan po tom tuzi,aby mu to jeho priatelka robila,zo zaciatku budes neista,ale casom sa to naucis a bude sa ti to pacit.skus ho raz prekvapit a urobit mu to a uvidis tie iskricky radosti v jeho ociach:)

xxx7

ax jo...vela bab to poklada za nechutne a ja sa nefim rozhodnut...aj by som sa na to dala urobit mu to ustami lenze ked ja sa stale neviem odvazit a vzdy a bojim ze nas pritom niekto vyrusi kedze casto nemame uplne sukromie alebo ako by som to povedala...ale ako sa hovori ked je riziko ze nas niekto nachyta je to vzrusujucejsie...tak co s tym??? poradi mi dakto?