lízanie

D_nika

hmmm.. vazne musim povedat, ze sa mi to najprv dost nepacilo a som mu to aj povedala, ale robila som mu to, lebo som vedela, ze to ma rad... no ved kto by nemal, ze? teraz sme spolu boli po dllllllhom case a ja som sa od neho nemohla odlepit!!! proste to bolo uzasne.. a ked som mu povedala, ako sa mi to zapacilo, tak som nemohla, ake mal iskierky v ockach :)) no to si neviete predstavit (tie co to nerobite), ako uzasne vyzera chalan, ked ho robite ustami... a mna to tiez maximalne vzrusuje... este viac miestami, ako ked on robi mna mam pocit!! naposledy som bola taka vlhka, ze sa ma len dotkol a som sa skoro hned urobila... neskutocny zazitok, nenechajte si to uniest... ak nechuti, pomozte si tekutou cokoladkou (len kvapocky...) ;-))

lízanie

ak chalan povie,že to nevadí,ak mnu to baba nerobí,tak je to totálna kravina!ja to môjmu miláčikovi robím každý deň,a aj pred sexom ho trochu navnadím ústami.je to úžasné,keď mu to robím a kuknem na ňho,ako sa tvári,je to super,ešte viac sa vzruším,je taký krísny vtedy...

slivka

Baby, poviem vam krutu pravdu, no bohuzial je to tak. Ak svojmu chlapovi nedoprajete oral, skor ci neskor si to dopraje niekde inde a s inou. Moze vas milovat akokolvek velmi, no toto potesenie je nenahraditelne a garantujem vam, ze KAZDY chlap po tom tuzi a ak tvrdi opak, tak len preto, aby vas neranil. Hovorim to z vlastnej skusenosti. Byvalemu som to tiez nechcela robit, bol to dlhy vztah, no bola som este mladucka a mala som pocit, ze ma do toho tlaci. Aj on mi v kuse vravel, ako to nevadi, ze on ma miluje a takato vec predsa nie je taka dolezita....nasiel si inu, samozrejme. Teraz mam vztah, ktory je uz celkom o niecom inom, a pravda je, ze na oral musi baba jednoducho dozriet. Zrazu mi to nie je protivne, naopak, velmi si uzivam, ked to mozem priatelovi spravit. V sexe by proste nemali byt ziadne tabu a ten, kto prijima, mal by aj davat...

mnam

ja som mala vcera také geniálne lizanie baby, ze vam poradim len jedinu vec! budte k nemu uprimné a povedzte to nahlas..napriklad takto: Milacik ac o keby si sa aj ty pohrajkal? :) a tym babam co to nerobia chalanovi ... tak vam poviem ze o vela prichadzate lebo vidiet ako ho to vzrusuje je pohlad na nezaplatenie. Vcera som sa urobkala asi 5x po sebe..bolo to uzasne a tie posledne razy ma urobil tak jemnucko, ze ked mi to znazornil na ruke tak som to ani necitila. BAby go neviete o co prichadzate. Vsa ste mladucke tak si uzivajte.

kuku

teda ja vam poviem chodim s mojim uz tri roky ale stale mu to nechcem urobit.akosi sa k tomu neviem odhodlat.proste mi to nechyba.
neviem ci si vy chlapi na tom tak potrpite ale mojemu to az tak nevadi.
holky ako ste sa k tomu odhodlali.napiste ake to je a ako to chuti.dik

meili

Forest, prepac, ale to sa mi zda v 20 rokoch nanajvys divne, ok, pochopim, ze nie kazda holduje oralu, ale ze jej robi problem to urobit rukou??? Bud ma v sebe nejaky blok sposobeny zlou skusenostou, alebo prilis prisnu ortodoxne krastansku vychovu, ale podla mna to celkom normalne nie je.

nunulik

ahojte aj mne sa to hnusilo... BOlo mi mo NECHUTNE Do slova.. ja jemu on mne to bolo jedno ale odkedy sme sa porozpravali a povedal mi partner ze ho to vzrusuje a je mu to prijemne nevadi mu to...skusila som to aj ja a tiez mi to nevadi a je to super. a dievca spravi to co ona uzna za vhodne.. nie nasilu tak to nikdy..!!!!

forest

ja mám 24 a ona 20 rokov, a mne to tam dole velmi chutí :-)) aj jej vôňa je krásna... ale može to byť tým, že ona si myslí, že jej to hovorím naschvál.. aby ma tam pustila... ona to považuje za velmi nechutné... ale neviem, dokedy to vydržím... veď ja jej chcem spraviť dobre a jej sa to ešte nepáči... a už vobec nie, že by ona mňa, ani rukou nehrozí