lízanie

ttttttt

dovod prečo to nechce može byť že tam dole zapácha (alebo si to len myslí) ale asi zapácha..alebo má dáky problém s kvasinkami,ona ti to robí ustami?kazdá baba to chce tiež ustami,určite jej niečo tam dole je.

lízanie

to je škoda :-( a kolko mate rokov?ešte ta to baví?isto ju lubis,ale baví ťa to ešte?vydržíš ešte bez toho?

forest

chodíme spolu už vyše roka, ale ja stále dúfam, že to nestroskotá, že sa osmelí, že to bude lepšie... lepo sme málokedy samy doma a skoro nikdy nemáme na tieto veci priestor... vždy sa musíme báť, že niekto príde

lízanie

forest a kolko spolu chodíte? myslím že to čoskoro stroskotá.nebude ťa to baviť.vzťah je aj o sexe a tých veciach.

forest

no baby a čo poviete na to, keď ja to mojej babe robím pomaly nasilu, keď ju lížem... jej sa to zdá nechutné... tak jej to robím naozaj málokedy... a určite to nerobím zle... a ona mi to nechce robiť ani rukou, nie to ešte ústami... ešte to ani raz neskúsila

meili

Uplne suhlasim s yvett, s tym dozretim je to uuuuplna pravda. Ja som to mojmu predoslemu nerobila vobec, hnusilo sa mi to. No s terajsim to prislo uplne spontanne z mojej iniciativy. a to som mala 20 vtedy. Uz sa na to divam uplne inak ako v 16-17.

jahodova

yvett, a ked si zacala az po roku.. co ste vlatne vsetko robili dovtedy-len rukou? nemala si na oral vobec chut?