lízanie

yvett

xxxxx, asi je normalne sa o tom porozpravat!!! Napriklad ani ja som to nerobila len tak niekomu, az v 20tke , ked som sa zamilovala som to skusila prvy krat a dovtedy to chceli asi traja chalani odo mna, ale mne sa to tiez hnusilo. A terajsiemu priatelovi som to spravila asi az po pol roku, ked on mna uz davno lizal. Proste som sa rozhodla a teraz ked vidim ako sa mu to paci, tak mu to robim s radostou!!! Myslim, ze na take veci musi baba dozriet!!!

tnlover

nechapem tych chalankov co vam to nechcu urobit oralne, mne sa to paci uplne najviac ked mozem robit oral holke a ked prides na tu spravnu techniku..... :)

envy

no cez vikend som nabrala odvahu a ked sme lezali vedla seba (ked som tu odvahu navberala, ocividne to na mne bolo visno, lebo sa ma stale pytal, ze co mi je, nad cim rozmyslam), povedala som, ze rozmyslam nad tym, co robim zle, a on ze v com- a ja ze mam pocit, ze ked mi to ma on robit ustami, ze sa mu to protivi a on ze to nie je pravda...este v ten vecer mi to urobil najprv som nechcela, ze nech sa do nicoho nenuti, ale tvrdil opak a nakoniec sme skoncili v 69 (moja premiera :))) tak uvidime, ci ten rozhovor nieco spravil alebo mozem naberat odvahu znova o nejaky cas...

lízanie

mne to prvý krát moj chalan povedal,ked sme ležali v posteli,bozkávali sa a šeptom sa ma opýtal,či nejdem tam dole...s radosťtou som šla :-)

xxxxx

ahoj,ja som moje dievča raz vylizal a potom povedala že aj ona mne nieco spravi a odvtedy stale nič...trocha mi to vadi lebo by som chcel ale nic...ako jej mam povedat že aj ja chcem???

lízanie

envy,ja som mu to tiež robila stále,on mna len dakedy,dakedy som ho odstrcila,že nechcem a potom dlho nič a prišlo mi to zaké že sa mu hnusím.ked sme sa pomilovali,tak ma este robil rukou.alebo pred sexom som mu to robila ja ustami,ale on nic,stale len rukou!už ma to sralo.!!!a teraz ma to fakt naštvalo,po sexe mi to ešte chcel robiť rukou,ale robila som sa,že mi to nič nerobí,lebo som čakala,že tam teda pôjde ustami,ked rukou nic,ale on povedal:tak teda nič..dobrú noc...a odvtedy som každú noc plakala (teraz bývame spolu)stále sa ma pýtal,prečo,nepovedala som mu,prečo.povedala som mu,nech na to príde sám a išla sa sprchovať...a potom mi to krásne spravil.

andreaaa

ENVY tak mu prestan robit oral, a uvidis ze tu tp dojde. Musis povedat nie (podla mna). Inak to je fakt cudne, ty hej a on nie. Ak to to vadi, tak mu oral uz neposkytuj.

envy

ja mam zasa taky problem, ze mna moj partner za pol roka, co spolu spime, robil len trikrat, ja jeho uz x-kart...co robim zle??? pritom hygienu dodrziavam, len mi lezie na nervy, ze ja ho ustami robim skoro vzdy a on mna nie..a je mi blbe mu povedat- vyliz ma....poradite mi nieco? dakujem