Liečim zle boreliózu? Help

Príspevok v téme: Liečim zle boreliózu? Help
Tubenno

Ahoj all, problemy mi zacali r 2015 október. Bolesti drobných kĺbov. Od februára 2016 sa liečim atb protokolom. Niektoré problémy čo vznikli počas liečby (ataky) sú preč. Ale kĺby sa stále zhoršujú. Na začiatku ma to len trochu bolelo, ale postupom času sa to zhoršovalo. Teraz ma bolia keď niečo robím každý kĺb, ale iba pri práci a pohybe, v pokoji nie. Nehorázne mi aj praská v klboch, tieto veci sa postupne zhoršujú u nejaky rok. Bojím sa že mi odchádzajú kĺby, skúsil som uz všetky rôzne doplnky na kĺby. Doktorka tvrdí vraj to je herx. Ale tie bolesti sú uz vyše roka zhoršujúce a praskanie som nikdy nemal. Prosím poradte mi čo si otom myslíte.

Lion454585

Nechce sa mi zas setko pisat odznova aj tak to nikoho nezajima...

Ja mam HSV az okolo 300000 pozit :D Ale herpesy som nikdy nemal, no moze ist o vnutorny herpes a nemyslim ,ze ten robi take problemy ako prave borela.

RS neriesim nijako, ziadne kortaky ani nic... riesim len borelu... lebo viem, ze problemy robi len ona... a som presvedceny, ze neuroborela je RS... s chlamydiami, virmi. spolu...

GejzaGere

Lajon: Nk mam mierne zvysene asi uz 20 rokov, cize telo sa furt s niecim bije, na druhej strane mam nejake deficity v cdckach, a napr. hsv v igg asi 100 nasobok normy, cize imunita nejde dobre, mne pomohlo polyoxi, aj ked stale mam kopu neuropriznakov nedovolim si tvrdit je to je borela. preco ju niekto vybucha bez atb a niekoho dokalici? lebo imunita resp. autoimunita

nemyslim ze atb pomozu chronikom, ako ta liecia na rs? tiez sa tam tusim moduluje imunitna odpoved, skusal si?

Lion45454

V LP,, borelia negat... encefalitida, oligopasy... RS...

Ja mam furt pozit WB a vise borely...
ATB tlacim furt... je na nich lepsie... ja viem... nestaci tlacit do seba len atb... preto idem s nimi spolu isoprinosine, flukonazol, prokanazol, medoflucon.. antiparazitika, vermox, praziquantel .. atd.. + doplnky...
imunor, polyox atd...

Ked mas CD57 300 tak LTT vysiel ti potiz, to moze byt... ide o to, kto ma aku silnu imunitu od detstva... u teba su ATB asi zbytocne, mas silnu imun a ta ti to udrzi... NK bunky mas ako na tom ? ja skoro 0 a leukocyty tiez na nule :D

GejzaGere

Lajon: V LP si boreli nemal? Ja mam Elisu, WB a CD57 negat (az 300), ale LTT pozit. Takze testom moc neverim lebo si protirecia, jednu su falsone negativne, druhe falosne pozitivne. Jedina spolahliva metoda je priamy dokaz patogena. Priznaky ktore popisujes ti v pohode urobia aj chlam., ine bakterie, viry ale hlavny dovod si myslim ze je imunita - ak je ok tak toto nedovoli. ak tlacis atb rozbijas a znizujes si ju, na druhej strane mozno bijes patogen co ti robi zle, avsak aj s tymi co ti pomahaju, otazka je ako z kola von? odpoved netusi nik....tie veci co pises mam nacitane aj ja, odpoved je ta nakolko su vedecky dokazane a pravdive, resp. ci su to len nejake nedotiahnute pozorovania iba v petriho miske.

Lion4545

Pisal som, ze neverim dr.. cize mna nepresvedci nik... a mam o tom nacitane az moc... takze dur verim.. .ale hlavne verim sam sebe :)

Lion456

Zabudol som... v LP vysla encefalitida a RS... takze zacalo to zrejme encefalitidou a do toho sa pridruzila borela... teraz borelia igm negat, igg pozit, WB vysiel pozit!!!!! a vise antigen pozit - vysokospec marker boreliovej infekcie... u mojho otca to same... a diagn parkinson... :D take hovno parkinson...

Lion455512

Panajana,,, citas co pisem ? Asi nie,,, tak toho nechaj...

V 2013 kedy mi to zacalo borela pozit elisa igm aj wb... potom po mesiaci doxy vsetko negat len igg pozit... takze liecba skoncena borelu vraj VRAJ nemam, len mne bolo totalne napi... takze od dr papier ku psych, 2r som veril ze borelu nemam ze je to psych... hovno... bolo este horsie a horsie az bolo brutalne zle ale to uz bolo neskoro, dozvedel som sa o dur, siel k nej urobila testy LTT a cd 57, LTT negat, ale CD57 menej ako 5... LTT je nahovno test, prd je to najpresnejsi test, borela vydrbe imunitu takze test vynde negat, lenze zakladne testy od imunologa karade ok... borelie dokazu sa pekne maskovat pred IS, menit svoj tvar, takze dokazu aj oklamat testy, znie to cudne ale je to tak... chlamydie to same ba este horsie... nechce sa mi to zas vsetko pisal, pisal som to tu... ak ta to zajima precitaj ak nie ser na to... pred nakazenim, teda do 2013 som nic podobne neriesil, nevedel som co je to bolest hlavy, oci, kadejake kokocke psychicke stavy atd... bolo proste dobre... cize mna nik nepresvedci o tom, ze to nieje sposobene borelou... o borele a chlamydiach mam nacitane tolko ze ani seci dr dokopy tolko nevedia...

GejzaGere

Lajon: LTT negat = ty si najpravdepodobnejsie (asi na 99,99%) borelu ani v zivote neprekonal, nieto ze ju mas chronicku, mas nieco aspon z testov pozitivne? elisa, blot, pcr?? alebo nie, len ta durovska presvedcila ze tu borelu mas aby ta mohla nasypat? 3 roky atb a stale si tam kde si bol? dokonca v nieco m horsie. nezda sa ti ze niekde je chyba?
skor mas nieco s imunitou, NK na 0 nie je normalne ani pri borele, mas urobene komplexne imunotesty?

tubenno

To verím, hlavne nech sa to trošku začne zlepšovat. Lebo mi nejde do hlavy že odkedy som mal panvičke ataky počas liečby tak potom nastúpili aj kĺby ( asi 1.5r) odvtedy sa to zhoršuje stále. Doktorka tvrdí že to sú toxíny pritom detox mám dobry. Je možné že aj napriek atb liečbe dochádza k progressii choroby? Nerád bysom papal tie atb zbytočne. Inak koľko toho zinku ? A prokanazol môžem 1-0-1?

Lion54575

Ja mam neuroboreliozu, to je tak trocha ine... Ale mam problemy aj s klbami... bolia krize, krcna, nohy trocha. Ja ked sa citim ako prejdety valcom, dam si sprchu, najprv teplu a na konci ladovu. - Toto zaberie a na par hodin je dobre. Vyzivove doplnky neberiem... Cvicim denne trosku. Citim sa lepsie. Na liecbe od 2015, problemy zacali v 2013. 2 roky som veril dr a v tie ich taraniny - migreny, z pocasia, z psychiky... doriti...