ANOREXIA - ako sa jej zbavit??

mimmi

ahoj , anorexia je predovsetkym na zaciatku mentalna. Takze pokial nerozmyslas ako dalej schudnut tak ju nemas . Zacni cvicit naberat svalovu hmotu viac jest ,nejake vyzivovne doplnky a bude to lepsie . Kolko mas rokov?

jameska

dobry den chcela by som opitat ci niekto z vas nevie o nejakej dob rej klinike na liecenie anorteksie,mame v rodine silneho anorektika a uz si nevieme dat rady

15plastelinka15

čo? ti hod na psichiatria,a neh ta poriadne višetria pyšež blbst a v tvoje pryspevka čo som sy čitala maš tam same chiba,sy vulgarne diefča a určyte maš len 15r lebo ja nesom zaostale a som dospela lebo ma už 25roky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

jacquelin

sa nad sebou trosku zamysli. tak jebnuteho cloveka ako si ty som este nevidela. je mi jedno ci mi teraz vymazu prispevok kvoli tej nadavke ale na teba iny vyraz neexistuje!! a chces radu? chod za psychiatrom, lebo toto svedci o tvojej zaostalosti v dost znacnej miere...

15plastelinka15

mam velka anorexsia,mam velka anorexsia,mam velka anorexsia,mam veka anorexsia,mam veka anorexsia,mam velka anorexsia,mam veka anorexsia,mama velka anorexsia,mam velka anorexsia mam velka anorexsia mam velka anorexsia a mam 19r 168cm a 50 kg