hnus

Príspevok v téme: hnus
malen

e to normalne ze niekedy sa mi moj priatel hnusi? paci sa mi, aj ho mam rada aj si rozumieme, ale niekedy uplne nelogicky pocitujem hnus, ze ma napina na vracanie ked sa napr pozriem na jeho fotku, alebo ked sa mazname...je to len chvilkovy pocit a pride bez vysvetlenia a potom odide. co je to???

duduuuuu

heh zaujimave to aj men sa stalo.... si narocna a ked nebudes s nim pochopis oco prichadzas mozn medzi vami uplna uprimnost jo ale casom to prejde podla mna treba natom pracovat :)

malen

sme spolu uz cca rok...mne sa on fyzicky paci, jeden z mala chlapov co ma pritahuje...ale aj tak niekedy sa mi hnusi...neviem ci zrovna ublizil, ale nejake veci tam boli

meili

Malen, prepac, ak som ti krivdila. No...neviem, podla mna musi vo vztahu fungovat nejaka chemia, ze sa ti na tom druhom proste vsetko paci, samozrejme moze mat svoje muchy, no ale ak mas obcas pocit, ze sa ti vyslovene hnusi, musi to mat niekde povod. A ako dlho ste spolu ak sa mozem spytat? Co uz mate za sebou? Alebo je to este v stadiu otukavania?

meili

No hadam ti tak 15-16 rokov, ze si sa ocitla vo vztahu ani nevies ako, ze toho chalana sice mas rada, ale mozno len ako kamarata a vztah si s nim zacala ani nevies preco. Ono mat rad a lubit je predsa len rozdiel. Ked niekoho lubis, srdce sa ti rozbucha, len na neho pomyslis. Ty mas mozno rada jeho vlastnosti, to aky je, ale ako partner sa ti jednoducho nehodi. To je moj nazor.

meili

No tak to mas vazny problem a je cas vas vztah prehodnotit, lebo toto normalne nie je. Aby si bola s clovekom, pri ktorom ta napina? Nechapem.