KOZNY PROBLEM- poradi mi niekto?

Príspevok v téme: KOZNY PROBLEM- poradi mi niekto?
alfa

Asi pred mesiacom som mala nejaku hroznu alergiu. Mala som krk a dekold cely cerveny, suchy a supinaty a hrozne to stipalo a svrbelo,neskor aj mokvalo. Potom sa to rozsirilo aj na tvar a okolo oci a tvar mi cela spuchla. Nasadili mi stereoidy a zmizlo to. Teraz sa mi zacali objavovat na kozi v oblasti slabin, na pohlavnych organoch, pod pazuchami, v pupku a okolo, na vnutornej strane laktov a medzi prstami na rukach cervene zapalene flaky, koza sa supe a mierne to svrbi. A okolo su male vyrazticky. Neviem co to moze byt, ale na Vase rady som si nakupila pripravky vhodne na liecenie koze. A to MSM, KOLOIDNE STRIEBRO, KOKOSOVY OLEJ, TEKUTE Ecko, ALOE VERA (dzus) TEA TREE OIL, GRAPEFRUID...A teraz by som potrebovala radu, co to moze byt na tej kozi, a ako mam skombinovat tieto pripravky aby som to nejak neprehnala. Za prispevky velmi pekne dakujem.

alfa

a keby som chcela nasadit este aj tu riasu chlorelu, lebo som citala ze to ludom pomaha, tak to mozem kombinovat aj s aloe a koloidnym striebrom? Este mam aj MSM, ale to uz neviem ako to mam vsetko nakombinovat.

alfa

pijem, pijem :))...a to si mozem natierat jedno cez druhe? Ze sa natrem canestenom potom aloe a este aj kokosovym olejom?

Ivka 1

Pi hlavne aloe, môžeš si ním potierať
aj vyrážky, používaj kokosový olej a hlavne pi hodne tekutín.Ostaň samozrejme pri užívaní aj koloidného striebra.Skús vydržať pri jednej mastičke aspoň tri dni. Teraz natieraš
canestenom,tak natieraj aspoň tri dni
a pozoruj,čo sa deje.

alfa

nepoznam tie lieky a maste tu v anglicku, tak som si to najskor potierala vsetkym moznym. Skusala som aloe na kozu, aj to koloidne striebro, teraz si to uz davam len vnutorne. potom som si na to zacala davat tea tree oil a kokosovy olej a teraz skusam canesten.

Ivka 1

Alfa nemyslím,že ide o agresivny priebeh, skôr o detoxikačný proces.
Telo sa čistí a zbavuje nečistôt.Vtedy
sa zvyčajne zhorší každé kožné ochorenie.Je veľmi dôležité zachovať
pevné nervy a piť čo najviac,aby sa škodliviny vylučovali viac močom ako cez kožu.Nenatierala si si to nejakými masťami s kortikoidmi ? Lebo tie zvyčajne zatlačia kožné ochorenie do vnútra tela.

alfa

Ivka 1 dakujem Ti za vsetko. Len by ma este zaujimalo co som sa pytala ci moze mat plesen taky agresivny priebeh na kozi.

Ivka 1

Tak pred menzesom to robí veľa žien. Dávaj
hlavne pozor na rôzne plnené oblátky,čokoládu s belavým povlakom hoci je ešte v záruke, radšej sa zameraj na rôzne acidofilné výrobky. Pri ovocí ak je čo len trošku nahnité,žiadne vyrezávanie nahnitých častí a bez milosti do koša.
Skús aspoň týždeň tú liečbu vodou a v sobotu mi napíšeš,či to účinkuje.

alfa

neviem presne kolko, lebo ja dzobem. Hlavne pred menzesom mam pocit ze uz to fakt prehanam. Ale teraz posledne dni som sa sladkeho ani nedotkla. Uz sa ho bojim.

alfa

ja jadavam prevazne ovocie a zeleninu. Niekedy vela, niekedy menej ale kazdy den. Jedavam velmi malo masa, a ked tak kura alebo rybu. S cim niekedy dost prehanam su sladkosti...to vsetko mam asi z velkej miery aj za to.