Prečo mu vzali nádej?

bez

Lekárovi sa to isto nehovorí ľahko,ale je lepšie keď povie pravdu a vieš na čom si.Píšem Ti to s vlastnéj skúsenosti.Teraz hlavne potrebuje tvoju oporu a treba skúsiť čo sa dá niektorý lekári môžu mať na to in názor.Moc držím palce

silvik

Soraja, suhlasim. Ja som to tak napisala, lebo ma zarazil ten nadpis, ktorym tento prispevok zacina. Ako keby boli vsetci lekari svine. Vela lekarov je takych ako pises, ale vela nie, co vlastne pises tiez a ide o to, ze ona nemoze takto zaskatulkovat ludi ako keby islo o vsetkyc a navyse v jej pripade to vyzera tak, ze jej lekari povedali iba pravdu, ktoru ona nedokaze prijat.

ccc

Prečo svine ??? Ak vam povieme pravdu, nepaci sa vam..ak vam pravdu nepovieme, tiez sa vam nepaci..tak aby bolo jasno, pacient ma pravo, a lekar by mu mal povedat pravdu, nech ja akokolvek neprijemna..
ludia bohuzial uz tym , ze sa narodia su odsudeni na smrt..niekto skor, niekto neskor, ale sme vsetci na jednej lodi..
Povedz, pacilo by sa ti, keby klamali, priatel by zomieral a ty by si o nicom nevedela ? myslis, ze by to bolo lepsie a moralnejsie ? urcite nie..tak hlavu hore

Soraja

silvik studovat medicinu je najväcsia drina na svete, co sa tyka studia, nied nad medicinu. Ale to, ze cloved sa trapil 6 rokov na vyske, neznamena, ze je dobry lekar. U nas su lekari strasni, maju hrozni pristup, kaslu an teba a pokial nedas uplatok, mozes si piskat. Raz som mala smrt na jazyku a myslis, ze niekto o mna zakopol? Nie, vobec sa neunuval nikto prist na pohotovost az po pol hodine, ked uz som takmer nedychala a stracala vedomie. Toto nie su lekari. Lekar ma tazke povolanie a je to najkrajsie povolanie na svete, pokial ho robis srdcom a nie pre peniaze. Ale bohuzial u nas je to tak v zdravotnictve. Nevravim, ze svetci su taki. Najdu s aaj super lekari, ktori su prijemni, mudri a vedia jednat s pacientom a nespravaju sa k nemu ako k handre, ale bohuzial v nasom staste je ich velmi malo. Nikto nevravi, ze studovat nie je tazke medicinu, staci anatomia a uz am clovek dost:-) , ale je to ine uz u lekarov, aki maju pristup. Nebudem predsa vdacna nejakemu pakovi, ktori na mna kasle, to je kravina, za to, ze on studoval medicinu. Omyl, clovek musi byt vystudovany a navyse musi sa vediet spravat a preniest vedomosti do praxe. Potom je to lekar. Diplom a titul pred menom neznamenaju vobec nic.

silvik

Skus studovat medinu a az potom si pokojne nadavaj na lekarov... Ked Ti pomozu ani okom nemihnes, lebo je to ich praca a ako nahle povedia nieco co Ti nesedi, uz na nich nadavas. Si uvedom kolko namahy im dalo stat sa kym su a co vsetko robia...aj pre Teba! A nerobia to kvoli peniazom, kedze zacinajuci lekar ma plat mizernejsi ako vodic kamionu a pod.... Mimochodom hovoria pravdu, lebo nadory v mozgu tlacia na okolite struktury, v tomto pripade by sa mohlo stat, ze ostane dany clovek ochrnuty ak sa odstrani.

zlata

pri nadoroch verim aj na zazraky a na alternativnu medicinu.skuste to aj vy.pohladajte v literature vsetko co sa da hlavne to nevzdavajte.drzim palce