Nezostalo mi vobec nic len problemy

Príspevok v téme: Nezostalo mi vobec nic len problemy
Kaido

Pisem sem uz po neviem kolkaty krat, no situacia momentalne vyvrcholila a uz bude zrejme v blzikej dobe koniec, ci uz si nieco vedome spravim, pomaly zomriem na moj zdravotny stav alebo skoncim na ulici kde tiez pomaly zhnijem a skapem je to koniec.
Najhorsie na tom su zdr. problemy trvajuce 3 roky, neustala unava, depresie,skoro ziadny socialny zivot, peniaze, proste nemam nic.
Najhorsie na tom je ze uz ani pracu, mal som ist robit kuriera ale bohuzial s mojim stavom je to nerealne, takze uz nepracujem vobec, peniaze nemam skoro ziadne odlozene, do toho sa mi pokazilo auto kde bude draha oprava a ja nemam ziadne moznosti ani nic. Uz len cakam na vykupenie, sam si zivot tazko zoberiem, takze asi zacnem vyhladavat situacie, kde je vysoka sanca ze sa mi nieco stane, napr. chodenie po luke pocas burky.

Cely zivot je nespravodlivy jeden sa narodi tak, nic mu nechyba a druhy sa narodi s inym telom a cely zivot trpi, popripade so slabou psychikou a druhy ju ma silnu, najvacsi bulshit na svete je ked mi niekto povie kazdy sme si strojcom stastia, pritom toto sa da aplikovat akurat na nejake socky lenive ktore cely zivot nic nerobili, co m,y chori ludia co maju nezistenu diagnozu trpia roky, do toho tazka depresia, aky je toto pre boha ucel stastia?

Ovecky

S tou travou si na omyle, ale budiz, tvoja vec. Prehlbenie depky je dosledok uzivania travy. Ona mala normal tabletky na odcervenie, ako u psa :D, klystir dokonca, hygiena 100%, priznaky velmi podobne tvojim, hnacky, nafukovanie, opuchy oci, ekzemy, bolesti klbov, na odpadnutie tocaky, migreny, problemy s plucami atd. Jej vraveli ze to moze mat aj v mozgu ak to nebude liecit. A na hadicke bola, ale neviem ci klasickej sk, alebo takej tej kamere, videli jej na stenach rozozranu sliznicu a vredy vsak viem. Ak ti to na sk nerobili niekde sa stala chyba. Ale vraj to zistuju aj nejakymi pristrojmi: www.badatel.net

Kaido

No hadicou jej to urcite nezistili, co viem tak parazity sa zistuju iba zo stolice alebo z krvi, mozes sa jej presne opytat ake mala priznaky, cim to liecila? Najlepsie by bolo keby mi napisala.
Aj ja si to kopu krat hovorim, ze som pripad pre Housa, lebo slovenski doktori by to nezistili ani za 20 rokov.
Trava praveze pomaha na bolesti a uzkosti, praveze tlmi vsetky pocity, mal som obdobie ze som ju nefajcil par tyzdnov a ziadna zmena, len som mal este vacsie depresie a vsetko ma rozculilo, takto ma to aspon utlmi, ako nehovorim ze je to spravne riesenie ale stale lepsie ako brat AD synteticke.

Ovecky

Jej to zistili normalne na gastre, na hadicke a z krvi. Lenze nie na Slovensku, takze asi tu si musis nejake konkretne testy vyziadat. Ale presne mavala obrovske problemy, nik nevedel z coho a zrazu ked zacali liecit toto tak pohoda. Ludia ani sami este nevedia co vsetko moze byt ake choroby z coho, niekedy mi to pride ze by stav vyriesil akurat tak House. A travu nehul, to ti vobec nepomaha v tvojom stave, prave naopak. Trava umocnuje pocity, ktore mas v sebe, takze ti bude este viac na ho...

Kaido

NeznamyThm1986
No v mojom stave sa do niecoho takeho pustat je nezmysel, navyse ked nemam ani financie, ale do buducnosti si mi dal nejaky napad, otazka je ake by som mal uplatnenie keby si niektory z tych kurzov spravim, da sa na tom zarobit alebo ako to je? Ja som mal programovane na strednej a bol som z toho totalny magor, antitalent, vlastne ako skoro na vsetko som antitalent. Musel som chodit na doucovanie k dalsiemu ucitelovi lebo by som nepresiel rocnik a to ma doucoval iba posraty pascal.

sg
vies mi dat nejaku stranku, kde sa dto da objednat za dobru cenu? Mas aj ty nejake skusenosti s tymi hubami?

novierka
No presne toto nechcem a ak raz skoncim na psychiatrii tak to bude tanajhorsia situacia aka moze byt. Byt na syntetyckych praskoch v podstate cely zivot je to posledne co potrebujem. Staci mi ze fajcim travu a vidim ze uz to neni to co byvalo, tieto farmaceuticke drogy by vsetko len zhorsili.

Ovecky
Ako si ich diagnostikovala a kde? Ja som bol pred 2 rokmi na parazitalnom vyysetreni asi 2-3x vzdy negativne, tak fakt uz neviem.

novierka

Prosim ta nepremyslaj takto, keby si normalne siel do nemocnice, ze by ta zobrali na psychiatriu kym sa ti trochu nepolepsi, ze by si potom mohol ist napriklad aj normalne pracovat a postavit sa na vlastne nohy?

sg

Chytre medicinalne huby : Coriolus, Chaga / Caga /, Reishi...
Coriolus - najlepsi likvidator akychkolvek patogenov a je mu jedno, ci su to borelie, kvasinky, bakterie, virusy, chlamydie, ci nekontrolovane sa mnoziace rakovinove bunky.
Caga svoje ucinky viac smeruje do traviaceho traktu a je vyrazne protizapalova.
Viac pozri na nete.

Ovecky

Kaido mojej znamej velmi podobne stavy sposobovali parazity v traviacom trakte. Nie je to vymysel toto realne existuje. Dokonca mala okrem inych aj pasomnicu. Vraj to dostala od maciek kedze sa venovala zachrane zvierat z ulice. Daj sa na to vysetrit.