citlivost zaluda po obriezke

Príspevok v téme: citlivost zaluda po obriezke
emil

Neviete niekto ako je to s citlivostou zaluda po obriezke? Cital som o mnohych pripadoch ked muz po tomto zakroku straca citlivost coz v jednom pripade moze byt fajn vdaka "lepsiemu vykonu". Ale ja mam skor na mysli stratu citlivosti ze sa proste uz dotyk na najcitlivejsich miestach zaluda muze nevzrusuje a nieje schopny dosiahnut erekciu. Mate stym niekto skusenosti?

richard

Ja mam obriezku a poviem ti citim sa vyborne.. s citlivostou je to tak ze sa viem ovladat, ked ma priatelka fajci vydrzim v pohode aj 15-20 minut, ked mi to robi rukou ju az boli ruka :D:D NO na druhej strane je to dobre, lebo aj ked nemam najvacsi penis (16cm) sex si uzijeme dlhsie, ona ma viac orgazmov a ja sa urobim tiez :) Aspon sa dlhsie milujeme, no ta citlivost tu je :) Mozno trochu mensia ako s predkozkou ale urcite je to v pohode... ;)

hrx...

Pochybujem... ze sa da ta citlivost stratit uplne ! No ak hej tak sak existuje "modra pilulka" alebo nieco take !!! Ale vazne sa mi nezda... ze by si mohol obycajnou obriezkou Uuuuplne prist o citlivost

hrx...

To je individualne. Moze sa ti stat ze citlivost stratis alebo ze sa nic nezmeni... No moze sa ti stat aj to ze budes mat tu citlivost az prehnanu (proste setko pojde strasne rychlo)!!! U kazdeho inak...