Tehotenstvo a marisa

Príspevok v téme: Tehotenstvo a marisa
Marcela 1996

Zdravím túto otázku sa nemôžem spýtať môjho gynekológa akurát som u neho dnes bola. Veľmi by som chcela babo s priateľom sme spolu 6 rokov žijeme spolu všetko je super až na jednu vec ktorú neviem zmeniť. Každý deň si dáva marisu :( snažila som sa už veľa x mu dohovoriť ale nevyšlo nikdy na viac ako týždeň alebo dva. Myslíte si že môže mať toto vplyv na babetko? Ja sa veľmi bojím aby som mu neublížila kvôli sprostosti môjho priateľa. :(

poradim38

A ty chces takehoto otca pre tvoje dieta????? Co ti narozprava klamstva ktorym ty veris a ked ide do tuheho tak zrazu prestat neprestane?????? Ja by som od takeho utekala velmi daleko..... a co sa tyka jeho kamaratov, to nemozes tak brat, lebo nevies ako to mali oni, mozno ze neboli taky zavisly ako ten tvoj......ja som ti uz poradila, u takeho cloveka by som nikdy nemala istotu co sa moze stat a obzvlast ak tam je male dieta...... tam treba mat aj zodpovednost a nie ze nieco poviem a potom urobim pravy opak....

Marcela 1996

Jasne ja viem ze hej bojím sa toho no ale veľa fetakov hnusných co ma deti a sú v pohode pekne.. Ale teda áno môže byť ze chudiatka sa narodia hned s nejakou vadou alebo v dospelosti budú mať tiež žiaľ blízko k drogám :( nno a s alkoholikmi je to podobne podľa mňa a možno ešte horšie ako pri Mariske. Poznám mame známych lebo vecsina jeho kamošov huli a majú krásne detičky. Ale no uvidíme on včera povedal ze twraz hulit neprestane a tak sa ani o babo nebudeme snažiť. Ze až potom prestane keď sa budeme snažiť.. Tak zrazu z toho nič není lebo je mu asi ťažké prestať

0v4cka

ono zase pozor aj led je otec zdravy a ma napr 50 rokob tak to ma tiez rizika a mozno aj vecsie, akurat ze na tomro fore sa to prezentuje ze to je ok.

Hotovo

Ved premýšľaj ak jeden z rodičov má nadanie na hudbu je vyššia pravdepodobnosť,že dieťa to zdedí.Ak jeden z rodičov marišuje.......

Marcela 1996

Bože môj mne sa to vôbec nezsdlo takéto vážne. Ale až teraz na to všetko dochádzam :( áno on ma takých kamošov každý jeden z nich huli. On nebude chcet ísť s tým za niekym... Ja som nikdy v živote nesiahla na drogy ja sa bojím aj obyčajných tabletiek keď som chorá co mam predpísané. Aši až twraz si uvedomujem vážnosť toho. Uvidím ako sa to bude vyvíjať ak neprestane tak s nim končím žiaľ. Ma na výber uvidím ako si vyberie. A ďakujem za rady

poradim38

A preco teda uz davno neprestal ked si mu to vravela uz x krat, ked mu to teda nic nerobi ako tvrdi a ked mu na tom vztahu zalezi?????? To je podla mna uplny nezmysel ktoremu ty veris..... drogovo zavisly sa presne takto chova, ten ti stale bude tvrdit ze mu z toho nic nie je a bude ostatnych presviedcat ze to nie je navykove... presne ako tvoj partner....... jednoznacne ist na protidrogove, vybavit mu konzultaciu a ist tam podla moznosti s nim..... potom mozno konecne uveris ze to co tvrdi nie je pravda a ma vazny problem...