Mozem byt tehotna ak...?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna ak...?
tina

mam pre mna obrovsky problem...je mozne ze som tehotna ak som mala s priatelom pohlavny styk ale s ochranov a neurobil sa do mna?aka je moznost toho ze sa nieco mohlo stat....?prosim pomozte mi niekto...mam dostat menstruaciu dnes no alebo niekedy v najblizsom case,mozno zajtra a bojim sa mam strasny strach...pomozte mi...dakujem:-(

Matej

Keď tu začnem strašiť tak táto téma tu už celá nebude.. respektívu ju premažem tak, že tu skončia 3 príspevky.. ste absolútne mimo.. a vysmievať sa niekomu čo možno fakt potrebuje pomôcť nie je moc dobrý prejav.. takže poprosim o serióznosť lebo tu naozaj začnem strašiť.. ďakujem

Blondula

malickaaaa....ale to nebolo naozaj...myslim si,ze ona ma nejaky "psychicky" problem... bolo to dost divne napisane :D ale nedozvedela som sa,ze ako to vazne je.....

J111

Mne napisal vcera admin, ze je to normalne, ze zmaze nevhodny prispevok. Ak mam byt uprimny, vela z mojich prispevkov nezostalo:D

M 25

to isto JohnMars :D
hej, všímam si, nejako tú miznú zaujímavé komenty .. a Blondula viem, ktorý myslíš, dosť čudný o tom mrtvom dieťati, čo žije, či čo ... brrrr

Blondula

malickaaaa....strasi tu admin :DDD aj mne zmizol prispevok v teme o kakavku kde som sa nieco pisala meretseger ci jaky ma nick,lebo napisala fakt ze divny koment :DDD a zrazu zmizol :O

malickaaaaa

M 25 ved aj mna bavia taketo trubky... aspon sa zasmejem ked uz je nuda v praci =)))

inac som tu komentar dala predtym: no dalsia truba... :DDD
a asi mi ho zmazali, neviem... no ale ako inac by som to nazvala :D

Blondula

:DDDD nech sa ti vystrieka na hlavu nabuduce !!! mozno nejakymi "otvormi" sa to dostane tam,kde mal byt mozog :DDD aspon nieco v tej hlavicke bude ;-)