Mozem byt tehotna ak...?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna ak...?
tina

mam pre mna obrovsky problem...je mozne ze som tehotna ak som mala s priatelom pohlavny styk ale s ochranov a neurobil sa do mna?aka je moznost toho ze sa nieco mohlo stat....?prosim pomozte mi niekto...mam dostat menstruaciu dnes no alebo niekedy v najblizsom case,mozno zajtra a bojim sa mam strasny strach...pomozte mi...dakujem:-(

merry 091011

Aahoj Blondula ale my sexujem tri krat a stale sa my uroby na brusko tak potom v com je problem hm poradis my

merry 091011

Ak smiem vediet naco na wc? Poslednej dobe mam dost tvrde brusko menstruaciu mam dostat az 28.7 bojim sa ze nepride strasne stresujem. Manzel sa do mna ale nespravil co to znamena?

merry 091011

Ahojte baby ja tiez stresujem mam manzela sexujeme 3keat do dna lenze sa neuroby do mna ale na brusko . Posledne dny ma dost bolelo brusko.co na to hovorite nechcem este babetko prossim o radu vopret Dakujem

mlufka

macka26 - ano, suhlasim, ale ja sa do takychto situacii nedostavam a to bolo 1x co som sa v takejto situacii ocitla.mylsim ze je normalne ak sa niekto zlakne a z kazdej strany pocuva nieco ine. a na to je tu aj toto forum, pre tych ktory potrebuju poradit a tych, ktory poradit chcu, nemylsis?