panicka porucha

Príspevok v téme: panicka porucha
autor37

Ahojte vsetci, tuto temu som zalozil pre vsetkych, ktory trpia panickou poruchou. Mna uz doporucila moja terajsia psychiatricka do denneho sanatoria. Trpim touto chorobou uz 7 rokov. Vdaka tejto chorobe sa mi rozpadol 5 rocny vztah, znicilo mi to profesny zivot, rodina odmieta uverit, ze mi byva az tak zle, ze mam stale robit aby som bol unaveny a nemal cas mysliet na ''blbosti''.

damaxy

s tymi stretnutiami mas pravdu,len niekedy je to tazsie zrealizovat,ale my si vymiename info a pisemem aj cez posty alebo icq,tak mas pocit ze ked ti je zle mas niekoho kto ti rozumie a pochopi tvoj stav a pomaha nam to vsetkym ktori tak robime.

damaxy

tak som vas nasla ach jaj ta nasa panika ma teda dalsiu korist.Nieco ju ale vzdy spusti,patral si autor dozadu do cias ked ti bolo dobre?Co sa stalo ze sa to objavilo,vazne nechodi to len tak.Vzdy je pricina.ktoru si neuvedomime a tak sa priliepa az nakoniec to vyvrcholi.Je to len docasny stav,ale musime pracovat na oprave.Najprv pomocou liekov sa dostat na nejaku uroven kedy sa da uz rozmyslat a potom na sebe na svojom vedomi,vztahoh,vymenit ludi oklo seba,najst inych priatelov,ktori nam porozumeju.Autor mas pred sebou stale novy zaciatok tak uz len zacni....

veronika

ahojte lencocinka moja aj slencnica, aj ja trpim ocd...asi uz v patnastich to zacalo...ale az pred rokom to yaslo do extremu a zistila som, ye to je ocd...beriem ad uz rok a uz je mi prevazne velmi fajn, a mam aj priatela, ten vie o mojom ocd uplne vsetko,od uplneho zaciatku, a vdzy ked ma nieco pochyti, hned mu to aj poviem...a neodsudzuje ma nikdy...ak niekto lubi, neodsudzuje a stoji pri vas.

RNG

Kto chce riesit panicke stavy a stavy uzkosti prirodnymi latkami, moze skusit extrakt z lubovnika bodkovaneho(hypericum perforatum, St John's Wort)3x 1.5 gramu, 0.3% HYPERICIN.
Pozor, nesmie sa kombinovat zo ziadnymi farmaceutikami, mohlo by to vyvolat predavkovanie.(teda farmaceutik, nie lubovnika)
Tiez ine hormonalne polotovary mozu byt napomocne(yam,5-HTP, Melatonin. DHEA)

lencok1

ja viem slnecniva ake to je, uz si sa s nim o tom niekedy rozpravala? ved je to liecitelne, tak coho sa bat...su lieky, budes sa snazit z toho dostat

slnečnica24

Lencok, dakujem...
on nechápe, že to nejde tak, že ja si poviem, že ok, už budem mať čistú hlavu...nie je to také jednoduché. Podstata je niekde uplne inde...

lencok1

ja sa liecim na depresiu, uzkost aj nieco z OCD, ale priatel mi pre mne stoji a ten by si ma uz najradsej zobral,skor ja nechcem, lebo sa bojim...
skuste sa spolu o tom porozpravat...je to choroba ako kazda ina a da sa predsa liecit, slnecnica vela stastia:)