ostanem sama?

Príspevok v téme: ostanem sama?
livym

Som sama...cely život..bez lasky...bez nežnosti..bez objatia...aj ked som sa pokušala to zmeniť,všetko zlyhalo...Vyskušala som snad už všetky spôsoby.... hladať,chodiť do špoločnosti,netlačiť na pilu,internetove zoznamky,akcie všetko kde je možnosť niekoho spoznať...a vždy nič...žiadne záujem,žiaden vzťah nič.... mam sa zmieriť stym že budem navždy sama? ako?som normalne vyzerajuca ako hociktora ina....čo stym?(mam 21)

Huahauhahaha

Tak hoď sem mail a isto sa ti nejaký tu ozve. K tomu vyžarovaniu : kto môže veriť takej blbosti?? To už rovno môžete veriť že nas ovládajú mimozemšťania a vláda nás zabíja očkovaním a chemtrailsom :D ja by som skôr povedal že to je tým že sa nevie správne rozprávať s ľuďmi, zlá gestikulacia a mimika a možno aj moc tlači na pílu.

livym

Siminka08- stále si ma nepochopila...ano možno moje príspevky vyzeraju ako nejakej zufalej chudery ale ja niesom šťastná len navonok ja som šťastná celkovo...vnutorne...veľa krat som šla vnutorne pozitívne naladená hocikde a furt nič....nieje to predstierane...prispevky tak možno vyzneju preto lebo je pravda že možno nejaké 3 dni nemam najlepšiu náladu ale inak v živote vseobecne som šťastná celkovo...len posledne dni si uvedomujem situaciu..a ako som spomenula ja už som veľa krát spravila prvý krok k zoznameniu...a aj tak nemali záujem..

Siminka08

Vieš čo tvorí tvoje vyžarovanie ?
Tvoje vnútorné nastavenie, prečítaj si svoj príspevok koľko opušťáčiek tam máš.
Ty si myslíš a cítiš, že ťa nikto nechce, že si neviditeľná a že ostaneš navždy sama.
Darmo budeš v dobrej nálade, alebo navonok pozitívne naladená.
Ľudia cítia hlavne to pod tým a to ich ovplyvňuje.
Nehľadaj dôvod mimo seba, v druhých alebo nebodaj, že ti to nie je súdené ...

livym

Siminka08- tu sa neda už nič radiť lebo ako som to tu už spomenula..ja som mala stale dobrú náladu nechodila som zachmurena ani nič..a aj tak som mala aj mám zle vyžarovanie...takže tym to nieje...

Siminka08

Poviem ti zlú správu ... je to tak , že ak nezmeníš svoje vyžarovanie, nenájdeš nikdy vzťah, alebo aspoň nie vzťah v ktorom budeš šťastná ... Bohužiaľ, musela som si to aj ja už konečne priznať.
Vyžarovaním rozumej, svoju vnútornú energiu...
Stále častejšie sa v dnešnej dobe vyskytuje slovo sebeláska a nie je to len "trend". Bez sebelásky, bez určenia si svojich hodnôt a hraníc, bez toho, aby si seba mala na prvom mieste ...Nemôžeš zažívať vysnívaný vzťah . Ľudia sú len naším zrkadlom a v partnerských vzťahoch dvojnásobne. Úlohou každého človeka je nájsť v prvom rade lásku k sebe a svojmu životu.
Ak si ju vybuduješ, už nebudeš mať pocit, že potrebuješ ten vzťah - preto, že ti má zaplniť to prázdno ..ale preto, že chceš s niekým zdieľať svoje šťastie a nadšenie zo života. Budeš vedieť, že sama dlho neostaneš, ale že si môžeš vyberať. Pretože vyrovnaná, zdravo sebavedomá, šťastná žena je najpríťažlivejšou a najkrajšou pre všetkých mužov. Len na sebe musíš pracovať. Ak chceš dám ti rady

livym

Ha56- tak to ano človek je svojim spôsobom takmer neustale v spoločnosti a chlapi sa pohybujú takisto všade...a keď o nas nikto nezakopol tak bohužiaľ neje velka pravdepodobnosť že sa to zmeni...to sú len take rozpravočky ludi ktori tomu vôbec nerozumeju a nikdy sa v takej situacii neocitli...citila sa sa takisto hlavne v puberte blbo keď spolužiačky,zname a podobne frajerov striedali a ty furt nič...vtedy to bolo aspoň u mna najhoršie...no nič musime sa na chlapov definitívne vykaslat a žiť šťastne aj bez nich..lebo zas..čo si budeme klamať... bolo by velmi divne mať prveho priatela dajme tomu v 30tke...to už by aj chlap si o nás pomyslel že sme vadne že doteraz nič...takze by od nas už tak či tak každý ušiel :D

Ha56

Do spolocnosti. No ako sa to vezme. Samozrejme sa nezatvaram niekde doma. Ved to sa ani neda. Clovek chtiac nechtiac musi chodit von a socializovat sa. Ale proste je jedno kde som. Okolo mna mozu byt sami chlapi aj tak som pre nich neni zaujimava. Vyzor mam priemerny. Ziadna krasavica alebo sereda. Pravdupovediac videla som inak skarede baby ktore zadane su. Takze na vyzore asi naozaj az tak nezalezi....A mozno ma niekto uriekol

Potakrv

ZMEŇ SVOJ POHĽAD NA MINULOSŤ

A
ZMENÍŠ BUDÚCNOSŤ !
Očistiť minulosť môžeš modlitbou a rekapituláciou .
Čo neočistíš očistí sa prostredníctvom chorôb,ponížení a neúspechov.