MÔŽEM TOĽKO VITAMÍNOV UŽÍVAŤ??????????????

Príspevok v téme: MÔŽEM TOĽKO VITAMÍNOV UŽÍVAŤ??????????????
Lola 89021

Zdravím,mám strašne oslabenú imunitu.Časté choroboy,opakujúci sa herpes,gynekologické problémy atd......
Vyhodila som lieky bolo mi od nich zle.
Teraz užívam iba vitamíny,výzživové doplnky :
VITAMÍN C,
OMEGA 3-6-9 ,
BKOMPLEX,
MULTIVITAMÍN,
MSM,
LYSÍN,
CHLORELLA,
SPIRULINA,
COLOSTRUM
Môžem toto všetko spolu užívatˇ????????????

bribar

Aikido ja som to nepropagovala ako všeliek ale keď po 2 rokoch užívania a liekov a pozorovania uzľa či ti to neprejde do rakoviny,lebo ta to nebolelo(rakovina nebolí) a zväčšovalo je radosť cítiť,že sa ri ten uzoľ zmenšilo. Zlepšilo sa mi trávenie. Viac vecí som nespozorovala.

akinom007

bribar/ ano aj mne to upravilo aj tuto vec co sa tyka hnacky a zapchy ja ked som to neuzivala tak som nechodila ani pravidelne na wc...

Aikido

Ale vsak to vobec nemusi mat suvis s tym uzlom. To je typicke uvazovanie ze uzivam prvok A a teda sa mi zmensil problem B. To, ze tam moze byt nejaky faktor C, ktory moze miesto A suvisiet s B, vacsinou nikoho nenapadne.
Nemam nic proti chlorele a jacmenu, ved v zasade to uskodit nemoze. Ale vadi mi, ze sa to propaguje ako vseliek na vsetko. Lebo nic nezabera uplne na vsetko - keby ano, tak sme tu vsetci zdravi ;)

bribar

Alinko0077 - Tá chlorella sa mi páči,teraz užívam 3 týždeň a veľmi dobre mi upravila trávenie.Nemám ani zápchu ani hnačku. U mňa to je pozitívum a práve som včera hmatala uzoĺ na štítnej a pocitujem,že sa mi zmenšilo.Hneď som ukozavala partneri nech mi aj on nahmatá,či sa mi iba to nezdá a aj on vravel,že ozaj sa mi to zmešilo a že zž nie je extra viditeľný ten uzoľ.

Akinom0077

aikido/ vsak prave o to ide ze nepotrebuje antibiotika presne tak som to mala aj ja pri uzivani chlorely len 1x za rok slabsie prechadnutie ktore trvalo 2-3 dni a tak mierne ze som bola bez antibiotik... bezne ked cely rok neuzivam chlorellu som Kazdy rok chora vo februari mozem robit co chcem davat si vacsi prisun vitaminov davat si pozor na nachladnutie proste nic pride moj cas a proste som chora ale brutalne tak ze lezim 2-3 tyzdne niekedy aj viac a bez antibiotik sa rozhodne nepohnem, som schopna mat 40 teploty tyzden v kuse a ide mi to dole postupne a velmi pomaly napr 5 dni mam 40, dalsie dni 39,5... atd atd takto pomalinky k tomu samozrejme hrdlo, kasel, nadchu ( nadcha je u mna taky priemer 7-10 dni ) kasel take 3-4 tyzdne ...
pri chlorelle to bol jediny rok kedy som tomuto predisla

Noelinka

Co este na lymfoc dobre je zeleny caj a tibetska huba ja ked som zacala pit kefir z tibetskej huby som po 3 m mala super vysledky aj lekarka sa cudovala

Noelinka

Kup si v lekarni kvapky Mastodynon da ti cyklus do poriadku a na imunitu kedze mas B aT lymfo deficit tak ti staci Zinok. Pozri moj komentar nizsie viem o com hovorim ja chodim kazde 3 m na krv a kontrolu lymfoc som mala pred 10 r pod nulou! Teraz mam medzi 600 a 800