Poradte mi pls----je to chore?

dennis

ja som s masturbovanim zacal uz v 7.rocniku, tiez kadzy den... teraz mam 16 a masturbujem denne aspon 2krat... uz viac krat som s tym chcel prestat ale jednoducho sa to neda... odvyknut si od toho je ako prestat fajcit ---tazke

wht

no moze to mat aj zle nasledky ale iba ak honis neumytymi rukami....moze sa ti zuzit predkozka alebo mozes dostat infekciu...ale ak si ruky pred honenim umyjes nemalo by sa nic stat...ale zasa mohol by si nechat naplnit zasoby

cervantes

no mam 19...
Ale mam aj priatelku,cize ked som s nou a obaja sa chceme milovat tak nieje problem sme spolu takto...ale ked som sam ta dost casto na mna take pride:o)heh
Cize nemoze mi to ovplivnit moju buducnost ani mi to neskodi ano?Nejaky dopad na moje potomstvo nebude?

6cvoki9

neboj to je normalny jav :-) a je to zdrave potvrdzujem tvoje telo pri ejakulacii uvolni stare spermie a organizmu začne produkovať nove

gorald

Nie, je to zdrave...Dokonca sa ma do 50 rokov zivota masturbovat a ejakulovat 5krat tyzdenne, co znizuje rakovinu prostaty...Ale radsej sa zameriavaj na to,ci si to chces uzit alebo ci chces dobry pocit... A kolko mas rokov???