14 rokov sex

14ro legit

Tak ako ja niesom jebo keby napíšem že mám 15+ rokov tak to je nič ale napísal som 14 a že kdo na to skočí a už hento čo napísal, že nezáleží na tom veku tak mi to prišlo divné. Ja rád pranky a srandičky a nech mu tam vykopne dvere Specnaz

14ro legit

Tak ako ja niesom jebo keby napíšem že mám 15+ rokov tak to je nič ale napísal som 14 a že kdo na to skočí a už hento čo napísal, že nezáleží na tom veku tak mi to prišlo divné. Ja rád pranky a srandičky a nech mu tam vykopne dvere Spetnacz

Policajt54

14 ro legit, lenze tymito srandickami si odhalil pedofila fdfff, ktory napisal na policajny mail a to dokonca priamo na ministerstvo vnutra, ze ide po 14 rocnom chlapcovi, takze sa tym teraz musia zo zakona zaoberat a vysetrit to. Je nebezpecne, ak sa niekto zaobera detmi pod 15 rokov sexualne. Ta redaktorka Kovesova z Markizy dava taketo inzeraty a potom filmuje tych pedofilov, ktori na to skocia a udava ich policajtom a ti ich zatvaraju do basy. Takze si vlastne vykonal dobry skutok, bude o jedneho pedofila menej na slobode.

Policajt54

Ty si fakt napisal na policajny mail a priznal sa, ze chces nieco sexualne riesit so 14-rocnym chlapcom, ktory je pod zakonnou ochranou? No kamarat ak si to nepisal z nejakej wifi v obchodnom centre, tak sa priprav, ze ti pridu rano kuklaci vykopnut dvere...

fgfff

myslím si, že nie je podstatné to, koľko mám rokov, pokiaľ máš záujem a láka ťa experimentovať s chalanom alebo chlapom, tak ti môže byť jedno či mám 15 rokov alebo 40 rokov. Tak ak si to rozmyslíš ( možno sa nakoniec ani nič nestane, keď zistíme, že bývame od seba ďaleko), kľudne tu daj kontakt, ozvem sa ti. Ahoj