Vratit sa - chyba?

Príspevok v téme: Vratit sa - chyba?
jajaja123

Moj priatel ma dva roky trapil, kvoli skole. Nemal namna cas, stale sme sa hadali. Posledne obdobie ani za mnou nechodil, prisla som iba ja. Ked sme si napisali tak sme sa len hadali. Ja som bola vzdy ta ktora ho nechape. ked som sa s nim rozisla po dvoch rokoch, lebo posledny polrok som stale iba plakala a videli sme sa raz za mesiac bolo mu to jedno. Zacala som sa stretavat s niekym s kym mi bolo strasne krasne. Citila som sa s nim uzasne. Dozvedel sa o nom byvaly priatel a zacal sa mi ozyvat ako ma lubi a nech sa k nemu vratim. Ze on mal len problemy v skole ale ze to bude uz dobre. Ze ma velmi miluje a nevzda sa ma. Moje city k nemu ochladli, on to vie, ale vraj sa bude snazit a nikdy nebudem lutovat ze som sa rozhodla prenho. Dala som mu sancu, kvoli tym dvom rokom. S tym druhym som to celkovo ukoncila, nenapiseme si, nestretneme sa. A mna to hrozne trapi. Neviem ci som sa rozhodla spravne, neviem co robit. Alebo uz je aj neskoro nieco robit...

hviezdička

jajaja123:
Môžem ti povedať, že ony sú schopní nasľubovať aj nemožné, aby si sa k nemu vrátila. Môj to tiež urobil, uverila som mu, že bude iný, bol iný a hovoril to každý, ale vydržalo mu to len pár mesiacov, teraz je už pol roka, čo som sa k nemu vrátila a poviem ti, je zase taký aký bol predtým. Takže ľudia sa nemenia.

hvieždička

jajaja123:
Môžem ti povedať, že ony sú schopní nasľubovať aj nemožné, aby si sa k nemu vrátila. Môj to tiež urobil, uverila som mu, že bude iný, bol iný a hovoril to každý, ale vydržalo mu to len pár mesiacov, teraz je už pol roka, čo som sa k nemu vrátila a poviem ti, je zase taký aký bol predtým. Takže ľudia sa nemenia.

meili

jajajaja123, uz si sa do toho zamotala, bohuzial. raz si mu uz dala sancu a zial hrozi to, co sama pises. je to zlozite, no ked si sa na to uz raz dala, musis to zvladnut so vsetkym, co to prinesie...ale ako som pisala uz nizsie, myslim, ze nic dobre.

jajaja123

Bojim sa ze znova do toho spadnem, ze mi bude znova chybat a zacnem ho lubit. ze ma znova sklame a ja budem znova plakat...teraz mi volava a pise stale, chce byt so mnou kazdy den...

pegi

ja som 5x skocila do tej istej rieky. na zaciatku su iba sluby ktore aj ked sa snazi clovek splnit, ide proti sebe a snazi sa zmenit a to nieje vobec jednoduche. po case uz nebude mat silu sa pretvarovat a stale kontrolovat a bude chciet byt sam sebou. mozno tvoj EX je typ ktory ta nepotrebuje mat stale pri sebe a staci mu stretnutie raz za cas.(aj ked ta mozno miluje) a mozno mal vazne len zle obdobie. drzim palce. po mojej skusenosti som si povedala ze viac ako 2. sancu uz nikto nedostane. protiklady sa sice pritahuju ale v trvalom a dlhodobom vztahu robia skor sarapatu. skus si napisat pre a proti (postupne, nemusis to nacarbat za 5 min. kludne aj cely mesiac) pomoze ti to ujasnit ci budes aj v buducnosti zvladat vsetky jeho PROTI. mne to pomohlo povedat definitivne JE KONIEC!pevne nervy a cistu hlavu prajem

elablue

jajaja123 tlaci ti kaleraby do hlavy,tie dva roky to bol on a bude este horsi lebo zle vlastnosti sa vekom prehlbuju.Nechce ta stratit tak ti slubuje hory doly ale on sa nikdy nezmeni.Urcite pri nom neostavaj ved aj tak ho uz nelubis.Radsej ostan sama ako s nejakym pakom co za to nestoji.Urobis dalsiu velku chybu ked s nim ostanes a nedas sancu inemu ktory by ta mohol spravit stastnou.Ta prava laska pride,nic sa neboj,ti vravim z vlastnej skusenosti.Moj ex tiez robil to iste,ked uz hrozil rozchod tak sa spraval ako baranok ale netrvalo to dlho.Je to taky zacarovany kruh tak sa z neho dostan skor nez nie je neskoro a nenechas si ujst dalsieho skveleho muza.

jajaja123

Uz je na vsetko neskoro. Nasluboval mi uzasne veci a ja som mu nato skocila...vraj tie dva roky to nebol on, ze on je stale taky ako teraz, len ze mal vela povinnosti...a ten druhy mi napisal sms nech sa mu uz neozyvam. ze on sa nebude trapit pre niekoho ako som ja.a nech som stastna...

meili

Suhlasim s elablue. Dvakrat do tej istej rieky nevkracuj. Je to blbost. Charakter ludi sa nemeni, nadalej robia tie iste chyby. Moze sa to zdat super na tom obnovenom zaciatku, no skor ci neskor to bude tam, kde vtedy, ked ste sa rozisli. Prepac, ale podla mna si urobila chybu...