Ženy poradíte

Príspevok v téme: Ženy poradíte
Ne098

Dobry den, mám 19 rokov a čoskoro prvy raz prespim s priatelom na hoteli. Prvy raz pre to, pretoze mi to rodicia nedovolili, aj ked uz som davno dospela a niesu tym nadseni ale to je teraz jedno.
Ide o normalne prespatie, ziaden sex. Prvykrat takto spim s niekym kto nieje moja rodina a hanbim sa lebo mám krámy, no a viete ze po pouziti toalety to nie vždy vtedy vonia. Tak isto aj ked vstanem tak je to viac nasiaknute a pri vymienani na toalete to rozvoniavat nebude. Citim sa hrozne blbo ked to tu pisem. Ja len ze ked nahodou pouzije toaletu po mne a este ten smrad nevyprcha? A ked to budem zakazdym nejakou vonavkou voniat nebude to divne? A viem ze na tom hoteli pri zachode nieje koš na vlozky a pred priatelom mi to je také blbé to zahodit ked to bude pachnuť a niesom rada ked niekto vie že mam kramy je to pre mna také osobé :D viem že je to normalne ale som rada kee len ja o tom viem. Je mi to blbé to tu pisat ale ja fakt neviem.

kptdanielko

toto je FAKE na zaklade vtipu, kedy chlap objednal drahu večeru, hotelovu izbu,.. a ked ženskej pažravej sa opýtal či stále tak veľa je mu odpovie ze "nie len ked mám krámy.." chudák chlap...
asi ta na ten hotel len tak zo srandy nevolá...(dovtip..,)
po zenach ktore pouzivaju tampony ziaden smrad na hjzloch neostava ani zad-r-bana misa, hajzel od krvi....
pokial nevies existuju sacky, zabalis to do toho a vyhodis niekde vonku...

RomcaPomocnica

Ne je to úplne normálne že krámy bereš za osobnú vec a že aj ten zápach neni bohvie aký ale ked je to tvoj priatela rozumiete si podla mňa ten zápach určite pochopí a budee ti oporou neboj sa