Decolen účinok fytoestrogenu u mužov

mirka22

Taktiež rozmýšľam nad kúpou decolenu. Mám 22 rokov a od mojich asi trinástich ako mi narásti mini prsia odvtedy vobec nerastú. Je to normálne? Hanbím sa za to a moja hrud sa skôr podobá dieťaťu ako žene :(. Pomôže mi decolen??

jaja

presne tak, az po mesiaci uzivania sa ukazu nejake vysledky, nafuknu sa prsia, ale ked decolen prestanes uzivat, sa zase zmensia...neviem mozno keby dlhsie som brala, ale podla mna po dobrati (keby ze to je aj po dlhsomcase uzivania,) aj tak prsia splasnu, a este jedna ved pre nastrocne:), prsia sa vyvijaju tak zevraj do 19 roku zivota, takze holky mozno Vam narastu, tak decolen zbytocne nepapajte:)

zds

misaxx, naco ti je decolen pre muza?
urcita cast estrogenov koluje aj v organizme muza, ale toto by som nechal na prirodu, aby si sama vybrala zo stravy zlozky, z ktorych sa tneto hormon tvori.
nevidim dovod toto pouzivat pre muza.
iba ak sa niketo vybral inou cestou, ako je cesta muza... a to je uplne ina otazka. (dost chulostiva a plna nejasnosti)

zds

xtina, decolen je len nahrada.
si vo veku, ked sa vyvijas prorodzenym sposobm.
najmä malo sladkosti, viacej sojovych vyrobkov, fazule, orechy, sem-tam masko, vela pohybu.

xtina

Moz to pouzivat od 15 rokov?Sa mi zmensia ak nebudem pouzivat?!Raklama vyzera celkom ok,a neviem precoby ju vysielali akze by to bola hlupost..neviem! Ja este pockam ale chcem vediet aka je kvalita a garancija. Odpoved niekto skuseny prosim... Thank's**

misak .)

...uvazujem nad kupou decolen-u...len sa bojim, ze tu nebude fungovat..a nemam v umysle zbytocne vyhodit peniaze...moze mi niekto povfedat, ci to aspon troska funhuje? dakujeem

mimina

Myslím si, že DECOLEN treba užívať dlhšiu dobu a bude každá spokojná...ja hp užívam pol roka a nielen ja, ale aj najbližší si všimli rozdiel..

mimka80

Ja som uzivala Decolen 2 mesiace a spozorovala som zväcsenie uz na treti tyzden od zacatia uzivania. Potom som si ho nemohla kupovat kvoli horsej financnej situacii, ale musim povedat, ze za tych par mesiacov kedy som ho neuzivala sa mi poprsie nezmenilo, cize nevratilo do povodneho stavu. Planujem si to coskoro kupit opät a tentokrat uzivat dlhsie, lebo som bola spokojna. Mozno to nezabera kazdemu, ale mne to zabralo, takze ja mozem iba odporucit.

miska

tiez som pouzivala decolen, teda uzivat uz 2 mesiace, pretoze som si hned kupila 2 balenia a nic som nespozorovala. je to uplna hlupost, neodporucam...

maťa

Tak ako to vlastne funguje? Užívam decolen už asi mesiac a zatiľ nič. Akurát ma bolieva poprsie. Neviem či to mám pripisovať decolenu.