nemozem jednoducho schudnut

nyo

Tak ja neviem ale vsade mozne som cital ze tie naplaste z tv nefunguju.. ale predsa som ich vyskusal... Mozno to bol len skrat v hlave ze som veril ze funguju a naozaj fungovali...Zhodil som pomocou nich 7 KG ale je pravda ze mam teraz viacej pohibu.
Kazde rano jedavam ovsene vlocky a isto ze napomahaju traveniu.
Tie naplaste som pouzil len jeden mesiac bol to skvely zaciatok ktory mi pomohol.
Este v zime som vasil 87 KG teraz je to v rozmedni od 69-72 takze si myslim ze to nieje az take zle skoda len ze nemam foto z obdobia 87, by som siel robit reklamu :D :D :D

roussy

ja som velmi schudla vies z coho?jedla som male porcie a casto. a tie porcie boli same zdrave veci..napr. bio chlebik s bio pomazankou bez cholesterolu (inak velmi chutna) s vela zeleninkou alebo cottage cheese a tofu atd..jednoducho zdrave nekaloricke vecicky + nejest vecer a 2-3x denne aerobne cvicenie po 30minut..najcastejsie to bolo taebo (co aj odporucam..nepoznam kamaratku, ktora toto cvicila a neschudla!!)NAOZAJ.. zaklad je cvicit a rozumne a zdravo sa stravovat..

..ale klobaske grilovanej aj tak neodolam :))

a aby som nezabudla..schudla som zo 65 na 55 behom pol roka.. a mam 176 cm a 21r