zacal ma byt.co mam robit??milujem ho

Príspevok v téme: zacal ma byt.co mam robit??milujem ho
xxxx

mam chlapca uz 2 roky.zo zacitku vztahu bol on ten najviac zalubeny a ja dievca co nevie co chce.chodila som von s kamaratkami po discotekach.neskor som sa donho zalubila.v poslednom case sa velmi zmenil.ja nikde nechodim.boli sme kazdy jeden den spolu aj viac krat.teraz zacal chodit von.ale ked on ide napr na domasu ja som doma.no ked ja idem von pride ma skontrolovat a hned je nervozny.dovolil si na mna uz viac krat dvihnut ruku no nevadilo mi to lebo sa ospravedlnil a trapilo ho to.no teraz je to ine.ma vela dievcat co ho chcu.ma auto a peniaze(co pre mna uplne neje podstatne).robi mi narocky narokom provokuje hovori ze ide za inou alebo ze si s nou volal.no dnes mi povedal ze ma podviedol a ze je ovela lepsia ako ja a smial sa mi do telefonu.ked prisiel za mnou spoluziak on prisiel a mna strieskal pred nim ze som kurva a spoluziaka zbil az chodok utiekol.nechapem naco tie provokacie robi.a tak strasne ziarli.vobec nelutuje ze namna zdvihol ruku ze som si to zasluzila lebo som mu nemala urobit ze som bola s inym(spoluzaikom)pritom spoluzaik skaredy.a hlavna vec ze on moze chodit na discoteky za kamaratkami co ho chcvu a ktore mu aj teraz volaju az talianska.mam mu odpustit ze ma zbil.podla mna je to chore mu odpustit.ale nha druhej strane ho tak strasne milujem.povedal mi ze aj ked sa rozideme a ked zisti ze je so mnou dajaky chlapec ho rozjebe a on to aj urobi.bojim sa.neviem co mam robit.dat si pokoj a zabudnut aj ked to bude tazke???ale odpustiti a snazit sa napravit vsetko zle vo vztahu(ale co ked bude nadalej taky)

lucik

Odid od neho,kym je cas.Taky chlap.co mlati babu nestoji za nic.Chces aby Ta dobil?Ber nohy na plecia a smikaj prec.

krasowlaska

ahoj... tak to mas riadny problem!!.. najhorsie co moze byt je ziarlivost.. a ziarlivy chalan.. radim ti od takeho daj ruky prec... ODID!!.. a zabudni.. pretoze ti moze urobit zo zivota peklo..

agina

Co najrychlejsie prec od takeho chlapa!! Rozhodne si ta nevazi, ani tvoje city.Je to este dusevne nevyspely pubertiak.

Ivka 1

xxxx veď on Ťa týra nielen fyzicky ale aj
psychicky. Bývaš sama alebo s rodičmi?
Čím skôr takýto vzťah ukonči !!! Takýto človek si nezaslúži Tvoju lásku !!!!!

kikulka

chlap,ktorý na teba dokáže dvihnúť ruku si ťa nikdy nevážil!!!!Si preňho len vec,ktorú si vezme,len keď chce a inak si mu ukradnutá.Ak máš strach z rozchodu kvôli fyzickému týraniu,tak to niekomu povedz,hoci aj rodičom,kamošom,hocikomu,kto ti pomôže.Ale nenechaj si ničiť život takýmto ,,človekom"!!!!!!!!!

Soraja

Tu je len jedine riesenie. Odid od neho. Mna byvaly mlatil a ver, ze casom to bude uz len horsie. Su to psychopati takyto chlapi, moze sa stat, ze ti ublizi,alebo urobi nieco vaznejsie. Vazne by si to chcela? LAska, nelaska, odid od neho a co najskor. Budes koncne slobodna, nikto na nebde spovedat a mlatit. Uvidis, ze ti bude lepsie. Ja soms a s byvalym rozisla po 4 rokoch a potom sa mi zacal vyhrazat, ze sa zabije, chodil za mnou domova otravoval stale,a z som ho nakoniec musela udat na policii. A od vtedy bol pokoj. Uvidis, je to to najlepsie co mozes urobit.

allli

xxx, ako môžeš niekoho ľúbiť po tom všetkom čo ti robí. Ako ho môžeš ľúbiť, keď ťa mláti? Ja by som sa ho na tvojom mieste bála a nie ešte ľúbila. Nezabúdaj, že si mladá, život máš pred sebou a pokiaľ sa budeš na neho viazať, tak ti ujde život po medzi prsty a nebudeš si mať už ani z koho vybrať. Všetci správny chlapci budú už vychytaný a ty budeš mať takého hlupáka pri sebe. Nezabudni aj na to, že ak ťa podvádza, tak rýchlo ti môže nejakú pohlavnú chorobu zaniesť, a až potom uvidíš aké problémy ti nastanú. Neskôr na neho už budeš pozerať len z odporom. Takže rýchlo od neho. Pre začiatok by si si mala sama položiť otázku či sním chceš byť počas celého života. ak odpovieš nie, tak sama vidíš že to nemá význam a čím skôr sa ho zbavíš tým lepšie.

mia

Nepisala si sem uz raz svoj pribeh?Je mi to nejake povedome.Alebo to bol velmi podobny pribeh,len tam este nedoslo k bitke.Jednoznacne som za rozchod,nevahaj ani minutu.Mam pocit,ze ti vracia to,co si mu zrejme robila ty zo zaciatku a velmi sa v tom vyziva.Neviem,ci si ho aj ty podvadzala,ked si chodila po diskotekach a on bol doma a tiez trpel,lebo ta miloval.Tento vas vstah si v podstate pochovala ty hned na zaciatku,takze teraz je to iba o jeho pomste.On sa uz nezmeni,nikdy ti neodpusti a ty sa nenechaj tyranizovat.Najdes si novu lasku a verim,ze mas bohuzial,krute ponaucenie,ale to neznamena ze uz nemozes byt stastna.Len si najdi toho praveho a bud rozumna.Vela stastia!