Dali ste druhú šancu?

Príspevok v téme: Dali ste druhú šancu?
stanley

Hlavne pre baby..mám 19 a pred 3 týždňami mi dala "moja slečna" kopačky...no resp. sme sa pokojne rozišli s tým, že si dáme akoby pauzu na premýšľanie (ona che), no a povedala, že neskôr áno, pôjde to...chcem sa ale opýtať slečien, či dali svojmu chalanovi druhú šancu, keď vo vzťahu nespravil vôbec nič zlé a miloval!!! Mám teda aj ja skúsiť sa opýtať, či by sme to neskúsili nanovo? Aké s tým máte skúsenosti, aj "páni"? Ďakujem krásne za postrehy

petka22

Ahoj. Vies uz trosku nechapem tym suvislostiam. Mal si predsa babu, o ktorej si uz pisal davnejsie, ze sa s tebou rozisla. Potom si bol stastny, lebo si sa dal dokopy s kamoskou, ktoru si poznal 10 rokov a o cosi neskor si napisal, ze sa s tebou rozisla. A teraz? O ktorej je vlastne rec teraz? Myslim to v dobrom, lebo akosi nemam prehlad...

stanley

Ja viem..no a dneska som asi stratil druhú..resp ona sa o to výrazne pričinila..ach jaj, ale príde nové prostredie a tak snáď aj nový lepší ľudia, aj keď tý predtým boli skvelý, snáď sa ešte o tom porozprávame..

petka22

Ahoj stanley. Pisal si aj na moju stranku. No stalo sa mi cosi podobne. A vidis ja zasa nerozumiem vam chlapom. No je to velmi smutne prist o lasku aj kamarata, no musime dat hlavu hore a zit bez nich. Ved sa hovori, ze clovek si po case zvykne na vsetko. Aj ked je to hrozne tazke....

stanley

Nieje všetko zlato, čo sa bližtí:( a čo má zlaté vlásky... :(
Môj život a tento vzťah bol ako z telenovely a už ma nechce ani len vidieť..nenávidí ma a pritom som jej nič nespravil :(
Ach vy ženy..ste kruté a nerozumiem vám...stratil som veľkú lásku a zároveň moju najlepšiu kamarátku, lebo ona ňou 10 rokov a to odmalička bola...ach jaj:(

stanley

No len aby som nebol zase smutný...je to ťažké obdobie pre nás oboch (bude dlho preč)..ale ja si ju nedám a ďakujem za podporu! :-))

stanley

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Netreba! Vćera (resp. bolo to už dnes) sa mi podarilo to, čo by ma ani vo sne nenapadlo! Nie bývalá priateľka, ale moja najlepšia kamarátka...dali sme sa dokopy!!!!!!!! Bolo to úžasné!!!!!! Ona mi doteraz bola ako sestra a fakt by ma toto nebolo nikdy napadlo, boli sme spolu celú disku a asi do 6 do rána...neskutočné..ďakujem vám všetkým za rady, ale nebudem ich nateraz a dúfam už nikdy potrebovať..našiel som ten najvačší poklad na zemi...tú princeznú!! A už si ju nedám...

stanley

baaaaaaaaaaara...namyslená? Myslíš?...no aj ja si myslím, že sa jej otvorili oči a uvidela svet z inej strany a prvé, čo považovala za východisko zo slepej uličky v jej živote bol rozchod so mnou, hoci to so mnou vôbec nesúviselo...ale mám ju rád...ona nevie bojovať a prispôsobiť sa...ničí, rúca, maže, a zatvára oči pred maličkými problémami namiesto toho, aby zabojovala a skúsila to aj inak....ale mám ju veľmi rád!

baaara

stanley....na sfete su lepsie..faaakt :-((( totooook us neeem pre teba..vazne..ta vyuziwa uuplne ze najfiacej..nooom!!!! to sa nerobi.....je namyslena