Rng ozvi sa

RNG

Ja by som napriek vsetkemu zacal s miernejsimi doplnkami, ved nemas diagnozu rakoviny creva ani potvrdenu.
Na zaciatok selen(400 mcg), graviola(caj z polievkovej lyzice)a CQ10 200-400 mg, pripadne udrzobnu davku betaglukanov 200-300 mg denne pre istotu.Tiez 3x3 gramy trescieho oleja(cod liver oil), ktoreho obsah omega 3 a hlavne vitaminu D je specialne ochranny proti rakovine hrubeho creva.
A samozrejme probiotika viac krat tyzdenne.
Vsetko toto je dobre aj pre zdravych, takze ti to nijako nemoze uskodit, len byt na osoh.
Probiotika neber spolu s graviolou, daj si medzi to pauzu niekolko hodin

petricek

cajka,
mamka mi zomrela na rakovinu.
Lekari nevedeli co robit (aspon tak tvrdili a povedali mojej mamke:''Vy mate rakovinu, vam uz aj tak nikto nepomoze''.
Preto by som Ti doporucoval nespoliehat sa na vedomosti lekarov.Pod ich rukami zomieraju denno denne ludia ( aj dosledkom ich vedomosti...).
A ak RNG Ti povedal ze sa to da pouzivat tak to kludne pouzivaj.
Ved horsie od smrti hadam byt nemoze, vsak?

RNG

V ziadnom pripade!
Rozhodne nepatri medzi potravinove doplnky!
A naozaj by mal byt pouzivany pod lekarskym dozorom. Tak, ako hydrazin, stroncium sulfat a ine agresivne alternativy na rakoviny.

Jemnejsie prostriedky ako graviola, CQ10,beta glukany,DIM, I3C, kalcium d glukarat, elagicka kyselina alebo megadozy vitaminu C a D, omega 3 oleje-to sa da brat s mensim rizikom, ale ani tam by som to nerobil bez lekarskeho dozoru, aspon pravidelneho sledovania nadorov, ci sa zmensuju. No a na to treba lekara so vsetkymi pristrojami.Ved sa jedna o zivot!

RNG

Andrej, tie iste clanky mozem poslat aj tebe na posudenie.
Peroxidu sa narobilo ucelove plno zlej reklamy.
Samozrejme opatrne, ako vzdy so vsetkym agresivnym, a peroxid do tej skupiny rozhodne patri!Najlepsie pod dozorom lekara, sa ti podari takeho najst.Alebo presvecit silou odbornej lekarskej literatury.

RNG

Moje osobne skusenosti s bojom proti rakovine pribuzenstva a kamaratov su s Graviolou, beta glukanmi, omega 3 olejami, antioxidantami a koenzymom CQ10.
Tiez jod na podozrive cysty a samozrejme vitaminy-megadozy C, E,D.
Tiez collostrum a artemizinin(5% roztok v DMSO aplikovane na kozne predrakovinne utvary)

RNG

Napis mi tvoj e-mail, poslem ti clanky na liecenie rakoviny, vcitane protokolu s pouzitim peroxidu vodika.
Nie som lekar, ale za dlhe roky som nazbieral vela lekarskej literatury od alternativnych lekarov a lekarskych teamov a nenasiel som pricinu im neverit. Hlavne ked sa jedna o svetove kapacity a metody vyskusane mnohymi teamami na tisicoch ludi za mnoho rokov praxe.