Bolesť brucha pri sexe

mamina20

No nechcem vas nastrasit ale moze ist aj o leziu /ranku/ na krcku maternice.Tiez som mala takyto problem ale chvalabohu to bolo ok.Riziko je pravdepodobnejsie ked nastava po milovani krvacanie tzv.spinenie.Vtedy je nevyhnutne navstivit gynekologa.Ale taktiez to moze byt uz spominanym neuvolnenim,alebo stolicou,pripadne slabou sekreciou posvy,cize ked je zena malo vlhka.

linda

ahojte, niekto tu spomenul tu malugulicku vo vnutri? ze vraj vchod do maternice? takze je to normalne? lenze mne sa to na vchod do maternice zda prilis male. asi 3 cm. nahmatal mi to tam priatel a mna to dost vystrasilo. pisala o tom ninninka,takze ked sem zavitas daj vediet ci je to v poriadku. dik. cavec

lenus

mne sa tiez stava ze ma po sexe boli podbrusko. Nemusim sa teda bat? lebo s priatelom sme sa uz bali ze nemam nieco v poriadku

cotton

Prave som hladal nieco na tuto temu a som rad ze som to nasiel, lebo moja praitelka tiez ma tento problem, ked som isiel prilis hlboko.. Takze to asi nebude o zvyku.. hmm

ninnika

to nic nie je..je to kvoli takej gulicke(vochod do maternice) a KED TI do toho pocas sexu naraza tak boli z toho brusko...treba zmenit polohu alebo uhol...neboj zaziva to kazda :))

nothing

príčin može byť niekoľko, od gynekologických zápalov po zápal močových ciest... ak sa to stáva často, navštív lekára..

liva

Nic sa neboj,je to uplne v poriadku.Moze to byt tym,ze nie si uvolnena,alebo sa len potrebujes poriadne vykakat.Zazivaju to aj dospele zeny.Lekara urcite nepotrebujes.