NORETHISTERON, mate skusenosti ?

Príspevok v téme: NORETHISTERON, mate skusenosti ?
vaneska

ahojte, kto mate skusenosti s liekom NORETHISTEROM ktory ma posunut menstruaciu? lekarka mi ho dnes predpisala s tym ze zajtra vecer si dam prvu tabletku,no niesom si ista ci ho mam zacat brat kedze uz mam priznaky prichadzajucej menstruacie (lekarka povedala ze nevadi). Nasledovna menstruacia ma prist v sobotu a ja cestujem az na tu dalsiu sobotu. Mam pockat na menstruaciu a vobec to nebrat,alebo neriskovat to , ze bude meskat a budem sa s nou trapit na dovolenke? prosiiiim niekto kto sa vyzna :) dakujem

opicaa

tak teda dik baby :)..a vaneska-gratulujem k menstruacii :))..a s tymi bolestami..ja ich mam stale, takze sila zvyku :)

vaneska

Opicaa : ahoj, ja som si ich nakoniec nezobrala a dobre som urobila lebo pred hodinkou som dostala menstruaciu takze skonci este pred dovolenkou :) tento liek som brala aj pred 4 rokmi. Do troch dni po vysadeni by si mala dostat menstruaciu a potom by mal cyklus pokracovat, nic by sa posuvat nemalo. Aspon u mna to tak bolo. Len tie bolesti ked to prislo boli neznesitelne, ale kazdy na to reaguje inak, vela stastia :)

opicaa

ahojte.prave si oddialujem menstruaciu tymito tabletkami..vsetko v pohode, nastastie ziadne neziaduce ucinky..ale..vedel by mi niekto povedat, ci sa hned po ich vysadeni a naslednej menstruacii upravi cyklus tak ako ma? ze dalsiu menstruaciu dostanem za tych cca 28 dni?..sa totiz bojim, ze skor alebo co :) vopred dik za odpoved..

vaneska

vdaka baby :) ... len stale rozmyslam co s tym... neviem totiz ci menstruacia nebude meskat, lebo to u mna poslednu dobu zvykne asi tak 3,4dni. dnes si mam dat prvu tabletku a zatial niesom stale rozhodnuta. zajtra idem k lekarke na nejake vytery a ked sa spyta ci to uz beriem tak neviem co jej poviem. ja som tento liek tiez brala asi pred 4 rokmi, a potom co sa dostavila menstruacia to boli strasne neznesitelne bolesti. preto stale vaham ...

kalinka

Ja som ho brala minulé leto a je to super, nemal u mňa žiadne vedľajšie účinky.Ale ethel má pravdu, to by si ho musela brať veľmi dlho (2 týždne alebo aj viac). Veď za týždeň máš po menštruácii. Predsa len sú to hormóny, ak nemusíš, tak ich neber.

ethel

Vaneska,ja by som si ho na tvojom mieste ani nedala,lebo do ďalšej soboty budeš mať už koniec menštruácie a to vydržíš jeden deň