Ženy, dievčatá, prosím odpovedzte mi.

shakt

ja by som na tvojom mieste vyskusala akupunkturu,kde vsetko zlyhava prave ona moze pomoct,takisto to moze byt sposobene nejakym psych.problemom.

petert

Ahojte. Píšete mi ako kočke, no ja som chalan a pýtam sa na to len preto, aby som vedel aká je asi pravdepodobnosť, že môj začínajúci vzťah mi neprekazí môj problém. Totiž, pomočujem sa každú noc a viem, že je ťažké to tolerovať. Vaše úprimné odpovede mi pomôžu, možno ma podporia, povzbudia a hlavne budem vedieť akú mám šancu vo vzťahu. Ďakujem Vám

ttttttt

určite nie!!!čo ti šibe? (sorry) ved on zato nemôže!snažila by som sa ho podporiť,ale neľutovať,veď akoby sa cítil?potom by možno on uvažoval o rozchode.je blbosť myslieť na rozchod.

shakt

Kriste pane riesite tu take povrchne veci! Keby si sa ty pomocovala a on by sa kvôli tomu na teba vykaslal?? ha? taketo veci a rozhodnutia robia pokrytci,kazdy ma nejaku chybu a nikto neni dokonaly ak dokazes milovat aj s chybami vtedy skutocne milujes,on sa iba pomocuje,moze to byt aj ovela horsie! Su ovela horsie veci a choroby ako toto. Skoda ze su ludia az taky povrchni...

ginngi

petert ...s takym partnerom, by si vydrzala mozno so zaciatku,vies.. take to pomocovanie... potom by ti to slo na nervy, aj keby si ho lubila ako neviem co..., cizee.... zalezi aj na citoch, ale ked to tebe je prijemne, ze sa partner pomocuje... a nevadi ti to... taak kluudne, nie je co riesit... :)

paloma

no,je to nepríjemné,ale ak si s ním rozumieš a ľúbiš ho,nemal by to byť poblém.Daj aspoň vášmu vzťahu šancu.Možno sa to vyliečiť dá,len to potrvá.Záleží fakt len na citoch,ktoré k nemu momentálne cítiš,ale ľútosť vynechaj!!!Držím palce.