vyhraza sa mi ze sa zabije

yo3hi

dorazne ho upozorni ze nech ti take sms nepise nechaj si vsetky sms co mu posles a co posle on tebe.
oznam to bezodkladne na polici ked mas od neho viac sms ako dokoaz za vydieranie je 8 az 12 rokov.

anka

Podľa mňa ho skús taktne upozorniť na to, že ak neprestane, pôjdeš s tým na políciu. Vyhrážanie je trestný čin a ak máš dôvodnú obavu o svoj život a zdravie, tak to nenechaj tak! Prečo by si Ty mala trpieť len kvôli tomu, že on je psychopat!?!? Život je krátky na to, aby sme si ho nechali znepríjemňovať nejakým debilom.

Soraja

nedaj sa vydierat, mala som ten isty problem ako ty, citove vydieranie a este ma aj mlatil. A vyhrazal sa ze sa zabije. Nakoniec ked som nemala sil, tak som ho udala na policii za obtazovanie a od vtedy to prestalo. A predstav si, ze zije uz 2,5 roka bezo mna. Tito psychopati to neurobia,ale prec od neho. Nerozpravaj sa s nim radsej ani nic. Nereaguj na jeho "vystupy". Neurobi to a nenchaj s apsychicky vydierat. Viem o com hovorim.

ttttttt

a myslíš,že by bol toho schopný?asi by som to aj ja písala chalanovi ,ktorého by som veľmi lubila a nechal by ma,aby sa ku mne vrátil,ale určite by som to nespravila,ty ho poznáš lepšie,myslíš,že by bol toho schopný?