bojim sa ze jej ublizim :( trosku dlhe sorry

Príspevok v téme: bojim sa ze jej ublizim :( trosku dlhe sorry
tomasch

ahojte!

rozhodol som sa sem napisat aj moj,resp.mojej priatelky problem.. neviem ako to riesit, ako sa zachovat, co spravit.. mozno mi pomozete :((

zacnem asi takto: mam 24r a moja priatelka 21..sme spolu asi rok. velmi velmi ju milujem a viem ze aj ona mna.tak ako ona mna lubi tak tak ma nelubila asi este ziadna.. mal som vela dievcat, ale ona je ina.. jednoducho vsak to poznate :) moju priatelku, nazvyme ju zuzka, znasilnil jeden uchylak ked mala 17 r a bola panna.. priznala sa mi pred nedavnom, ked som uz na nu naliehal ze preco sa so mnou nechce milovat a ja tak po nej tuzim..(viem asi som na nu nemal naliehat, ale ja som ju tak neuveritelne chcel :( a priznajme si rok je dost dlha doba..velmi velmi som po nej tuzil) vtedy sa zlakla, ze ma strati kvoli tomu ze sa so mnou nebude milovat, ze to urobila a milovali sme sa.. boze, bolo to hrozne :( este som do nej ani nevnikol a tak velmi zacala plakat a cela sa triasla a ja KOKOT (sorry za vyraz) som nechapal co sa deje :,(( tak som prestal a len som ju objimal..pytal som sa co sa stalo..strasne som sa zlakol ze som jej nejako ublizil..ona mi potom len zaspinkala v naruci a ja som bol tak nesmierne stastny ze sa nemusim pozerat na jej slzy.. v noci som sa zobudil ako bola v sprche a strasne sa drhla mydlom, popritom neuveritelne plakala.. tak sa drhla, ze mala az krvave stopy na stehnach.. bola ako v tranze a stale opakovala ze je spinava.. boze ako som sa o nu bal.. zacal som s nou triast ze uz dost.. zobral som ju do postele, urobil kakao a snazil som sa z nej vypacit co sa stalo.. az po niekolkych hodinach z nej vypadlo ZNASILNILI MA.. nikdy na to nezabudnem.. tie 2 slova ma skoro zabili.. zacal som vsetko chapat.. a ja primitiv som este na nu naliehal.. najradsej by som sa za to vyfackal :,(

neviem co teraz robit..neviem ako jej ukazat ze milovanie je krasne.. snazim sa s nou o vsetkom rozpravat, ale nechce..stale to dusi v sebe.. uplne zvrtne rec na ine.. som z toho zufaly.. vobec sa nevracia k tej danej noci..ani slovkom. snazi sa smiat a chce aby som sa smial aj ja..no ja viem ze na to mysli.. len ked ona je taka uzasna, ze aj ked sa sama neuveritelne trapi, tak aj napriek tomu chce, aby boli vsetci okolo nej stastni a aby nespozorovali, ze jej nieco je..

baby velmi sa jej bojim dotknut..aby ju to nebolelo, aby som jej neublizil..bojim sa ju co i len pobozkat..co ak jej ublizim nejako? :,( neviem ako na nu..ako jej ukazat ze milovanie je ozaj krasne.. bol by som tak velmi nezny, nikdy by som jej neublizil.. tak velmi ju tuzim bozkavat a dotykat sa jej krasneho telicka.. hoc som dost skuseny, vyviedlo ma to nesmierne z miery.. mam tak neuveritelny strach o nu..velmi velmi ju zboznujem

ona sa mi z toho asi nikdy nedostane, vsak? TOHO IMBECILA BY SOM ZABIL NA MIESTE..PRISAHAM..bolo by mi jedno keby som siel aj do väzenia..

katulik15

Tomas...podla mna, jediny clovek, ktory jej moze pomoct, si TY...nikto iny..ani psycholog, nikto okrem teba...porozpravaj sa s nou, a povedz jej ze ty ju strasne lubkas, ze ty jej nechces ublizit..jednoducho, chce to rozhovor...ale jednoznacne ju do nicoho nenut;).to co sa jej stalo, nebolo nic prijemne, a chce to cas, aby to dokazala urobit...ale neboj sa, pride raz ten cas, kedy to bude ciet aj ona...dobrovolne..naozaj, chce to len 2 veci- rozhovor a cas..a samozrejme lasku

meili

Tomasch, velmi ma mrzi co sa stalo tvojej priatelke, ale myslim, ze pri chlapovi ako ty je len na dobrej ceste sa z toho dostat. Je vidno ze jej chces pomoct, ze ju lubis a ona v tebe nasla svoj bezpecny pristav, aj ked ju minulost prenasleduje. Priklanam sa k moznosti pomoci psychologa. Chce to najma trpezlivost, ktoru ty mas. Kiezby boli uplne vsetci chlapi tohto sveta aspon ako ty. Ja si to uz viem vazit, kedze mam taky poklad tiez po svojom boku... Velmi vam drzim obom palce.

mojareakcia

Z tvojho prispevku je mi uplne jasne, ze ju nadovsetko lubis. Tazko poradit v takejto situacii, ale myslim, ze uz robis vsetko, co len mozes a ostatne je na nej - aby to prekonala. Len bud trpezlivy, lub ju aspon tak ako doteraz a bude to dobre. Uvidis. Drzim palce.